مشارکت و پشتیبانی از بازسازی اعتاب مقدسه یک افتخار بزرگی است

مشارکت و پشتیبانی از بازسازی اعتاب مقدسه یک افتخار بزرگی است

به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران سردار شهاب رئیس بازرسی ستاد مرکز به همراه یوسف افضلی معاون فرهنگی و مشارکت های مردمی و دبیر اربعین حسینی ستاد مرکز ،میر فیضی از حوزه نمایندگی ولی فقیه در ستاد بازسازی عتبات عالیات مرکز  و محمد حسن اصغری  به همراه تعداری از مسئولین ستاد استان به منظور تبادل نظر و هم اندیشی ونحوه حمایت و پشتیبانی از ستاد بازسازی عتبات عالیات با دکتر حسین حسن نژاد معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران دیدار کردند

ابتدا یوسف افضلی معاون فرهنگی و مشارکت های مردمی و دبیر ستاد اربعین مرکز ضمن تقدیر و تشکر از حمایت و پشتیبانی استاندار و مجموعه استانداری مازندران گفت :بازسازی اعتاب مقدسه برای ایرانیان افتخار بزرگی است و برخاسته از ارادت و عشق به ائمه اطهار و اهل بیت (ع) است.

دبیر اربعین ستاد مرکزی بازسازی عتبات عالیات مرکز در ادامه افزود :با توجه به اینکه همیشه مردم عشایر و مسئولان عراق میزبانان اصلی مراسم اربعین حسینی هستند و از طرفی با توجه به شرایطی پیش آمده در صورت لغو حضور ایرانیان در این کنگره عظیم ستاد مرکزتصمیم گرفته مواکب به شکل های دیگری در امر خدمات رسانی وارد عمل شوند از جمله کمک مومنانه مقابله با کرونا ارائه خدمات سلامت محور جمع آوری نذورات در امر بازسازی اعتاب مقدسه فعالیت نمایند.

در ادامه سردار شهاب رئیس بازرسی ستاد بازسازی عتبات عالیات مرکز ضمن تقدیر تشکر از مجموعه استانداری مازندران گفت مازندران یکی از استانهای پیشتاز در امر بازسازی اعتاب مقدسه تاکنون خوب درخشیده و این نشان دهنده همدلی مردم و مسئولین در امر بازسازی اعتاب مقدسه می باشد و این اقدامات شایسته در تاریخ حیات معنوی استان مازندران به عنوان برگ زرینی باقی خواهد ماند.

سپس محمد حسن اصغری مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران ضمن تقدیر و تشکر از همکاری مردم  و مسئولین استان و استانداری مازندران در امر بازسازی اعتاب مقدسه گفت بدون توجه به ائمه معصومین (ع) کسی نمی تواند توفیق خدمت به آستان آن بزرگواران را کسب کنند. آنچه مسلم است یقینا عنایتی بوده که امروز ما و دوستان در این مسیر گام بر می داریم و امیدواریم خداوند توفیق خدمتگذاری بیش از پیش به ما عنایت کند.

آنگاه دکتر حسین حسن نژاد معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران ضمن خیرمقدم و تقدیر و تشکر از اقدامات ارزشمند ستاد بازسازی عتبات عالیات گفت: اصل کمک به بازسازی اعتاب مقدسه متاثر از باورها و اعتقادات دینی ماست و برای ما شیعیان یک فرصت طلایی است. خداوند را باید شاکر باشیم در مسیری گام برداشتیم که آرزوی شهدای والا مقام و همرزمان شهیدمان بوده است شهدای ما با الگو گرفتن از مکتب اهل بیت (ع) در انقلاب و در جبهه های حق علیه باطل درخشیدند.

وی در ادمه افزود\:امروز آنچه که وظیفه ماست تلاش کنیم این فرصت ها پیش نمی آید از این فرصت طلایی باید استفاده بهینه و مفید بکنیم . مشارکت و پشتیبانی از ستاد بازسازی اعتاب مقدسه یک افتخار بزرگی است و این توفیق بزرگ مصداق روشنی از تعمیم شعائر الهی است .

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران از موکبداران زیر مجموعه ستاد باز سازی عتبات عالیات در امر کمک رسانی به سیل زدگان ، زلزله زدگان و مبارزه با ویروس کرونا و همدلی با مردم در امر کمک مومنانه تقدیر و تشکر نمودند و در پایان افزود: استاندار و مجموعه استانداری مازندران همواره در خدمت مجموعه ستاد بازسازی عتبات عالیات خواهند بود.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.