دیدار رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات مازندران با رئیس سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان

دیدار رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات مازندران با رئیس سازمان صنعت ،معدن و تجارت  استان

به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران با حضور در سازمان صنعت ،معدن و تجارت با رئیس سازمان آن مجموعه دیدار کرد.                                       

ابتدا محمد حسن اصغری مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران گزارشی از روند بازسازی اعتاب مقدسه و توقع و انتظاراتی که ستاد از  سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان دارد مطالبی را بیان کردند.

وی در ادامه با توجه به شرایط پیش آمده به علت شیوع ویروس کروناو مشکلاتی که برای قشر عظیمی از مردم ایجاد شده به نقش ستاد بازسازی در این امر پرداخت گفت: کمک مومنان به نیازمندان ، مبارزه با ویروس کرونا تهیه اقلام بهداشتی شامل ماسک ، مواد ضد عفونی کننده ، البسه بهداشتی  … توسط موکب های تحت پوشش ستاد بازسازی عتبات عالیات استان از ابتدا این ویروس اقدامات بسیار خوبی در حوزه های مختلف انجام دادند.

در ادامه مهندس حسینقلی قوانلو رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان ضمن خیر مقدم و تقدیر و تشکر از اقدامات خوب ستاد بازسازی عتبات عالیات استان در امر بازسازی اعتاب مقدسه و کمک به قشر آسیب پذیر جامعه گفت :کار بازسازی اعتاب مقدسه یک کار ارزشی و اعتقادی می باشد و همه تلاش می کنیم در این مسیر پربرکت گام بر داریم و سازمان صنعت ، معدن و تجارت با تمام وجود در خدمت ستاد بازسازی اعتاب مقدسه خواهد بود.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.