اربعین حسینی امروز به یک نماد ارزشمند برای مذهب شیعه بدل شده است

اربعین حسینی امروز به یک نماد ارزشمند برای مذهب شیعه بدل شده است

به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران مسئول و تعدادی از اعضای ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران با حجت الاسلام و المسلمین ناصر شکریان مسئول سازمان تبلیغات اسلامی استان مازندران دیدار کردند.

ابتدا محمد حسن اصغری مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان گزارشی از روند بازسازی اعتاب مقدسه و برنامه های در دست اقدام در امر اربعین حسینی در سال جاری مطالبی را بیان کردند.

آنگاه حجت الاسلام و المسلمین ناصر شکریان رئیس سازمان تبلیغات اسلامی استان مازندران ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات ستاد بازسازی عتبات عالیات و برشمردن ویژگی های اربعین حسینی گفت: اربعین حسینی به دلیل نوع ، مکان، تعداد و ترکیب جمعیتی ، تنوع برنامه ها  ومشارکت کنندگان متمایز از همه مراسم مذهبی دنیاست و امروز  به یک نماد ارزشمند برای مذهب شیعه بدل شده و هویت رسمی مکتب را نشان می دهد و همه مشتاقان و عاشقان زیر لوای پرچم حسینی قرار می گیرند.

وی در ادامه افزود: با توجه به اینکه در سال جاری به علت بیماری ویروس کرونا زائران حسینی از ایران عزیز امسال حضور ندارند باید در داخل کشور فضا سازی مناسب و کارهای فرهنگی خوب توسط موکبداران در شهرهای استان صورت گیرد

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.