ویدئو

نقش دانش آموزان و فرهنگیان در بازسازی اعتاب مقدسه

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

نقش دانش آموزان و فرهنگیان مازندران در بازسازی اعتاب مقدسه ستودنی است.

 

به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران به منظور هم اندیشی و تبادل نظر نحوه ی حضور و مشارکت دانش آموزان و فرهنگیان مازندرانی در ادامه بازسازی اعتاب مقدسه نشست مشترک با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان و مسئولین ستاد بازسازی عتبات عالیات استان در دفتر مدیر کل برگزار گردید.                                     

ابتدا محمد حسن اصغری مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران ضمن عرض تبریک انتصاب مدیر کل جدید آموزش و پرورش استان جناب آقای دکتر سعدی پور گزارشی از روند بازسازی عتبات عالیات و نقش مردم مازندران و دانش آموزان و فرهنگیان مازندران مطالبی را بیان کردند. وی در ادامه افزود : دانش آموزان ،معلمان و کارکنان آموزش و پرورش استان مازندران در بین آموزش و پرورش کشور از جایگاه ویژه ای برخوردار می باشند و مشارکت خوبی در امر بازسازی و توسعه حرم های ائمه معصومین (ع) داشته  که نقش انها ستودنی است. محمد حسن اصغری مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران در ادامه گفت: تلاش در جهت بازسازی و توسعه اعتاب مقدسه  یک کار ساختاری نیست یک کار دلی و یک رسالت دینی است و در این عرصه مازندران یکی از استانها ی پیشگام بوده و با عشق و علاقه در این مسیر الهی گام برداشتند.                                                                                                         

آنگاه دکتر سعدی پور مدیر کل آموزش و پرورش استان مازندران ضمن خیر مقدم و تقدیر و تشکر از اقدامات ارزشمند ستاد بازسازی عتبات عالیات گفت: امروز بالاترین سطح تعظیم شعائر ، بازسازی و مرمت و توسعه اعتاب مقدسه می باشد.  زنده نگه داشتن نام و تکریم ائمه معصومین (ع) توفیق الهی می طلبد و با استفاده از فرصت های بدست آمده باید نهایت استفاده را در این زمینه بعمل آوردیم و توفیق الهی که در این مقطع زمانی نصیب ما شده باید استفاده کرد . مجموعه فرهنگیان دانش آموزان کارکنان همانند گذشته در تداوم بخشیدن به امر بازسازی اعتاب مقدسه ادامه خواهند داد .         

 

                                                   

حدیث روز

حضرت مهدی (علیه السلام) ما أرْغَمُ أنْفُ الشَيْطانَ بِشَىءٍ مِثْلَ الصَّلاةِ، فَصَلِّها وَ أرْ غَمْ أنْفَ الشَّيْطانَ؛ با هيچ چيز مثل نماز، بينى شيطان به خاك ماليده نمى شود پس نماز را به پادار و بينى شيطان را به خاك بمال. بحارالانوار، ج 53، ص 182

سایت های مرتبط

 

RSS

ذکر ایام هفته

ذکر روزهای هفته

اوقات شرعی

اینماد

 

 

تماس با ما


آدرس:
ساری، خ انقلاب، ساختمان شماره 2 استانداری، طبقه دوم

ایمیل:info[at]mazandatabat[dot]ir

شماره تماس: 01133310322

شماره حساب ها:

49/7878 بانک سپه

1025 بانک ملی