ویدئو

جمع آوری نذورات و هدایای دانش آموزان دبیرستان دخترانه فاطمیه شهرستان محمود آباد

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 

راسم نمادین جمع آوری نذورات و هدایای دانش آموزان دبیرستان دخترانه فاطمیه شهرستان محمودآباد در امر بازسازی اعتاب مقدسه

 

به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران مراسم نمادین جمع آوری کمک های دانش آموزان دبیرستان دخترانه فاطمیه شهرستان محمود آباد با حضور فرماندار شهرستان، مسئول بازسازی عتبات عالیات استان به همراه تعدادی از مسئولین ستاد استان و شهرستان محمود آباد، مدیر آموزش پرورش ، فرمانده سپاه پاسداران،شهردار و جمعی از مسئولین شهرستان محمود آباد به همراه معلمین دبیرستان دخترانه فاطمیه شهرستان محمود آباد برگزار گردید.

در این مراسم باشکوه و معنوی که با مشارکت دانش آموزان برگزار گردید علیرضا شریعت فرماندار شهرستان محمود آباد ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات خوب و ارزشمند گفت نقش معلمین و دانش آموزان در انقلاب و دفاع مقدس ستودنی است و امروز شاهد نقش وصف ناپذیر معلمین و دانش آموزان در امر بازسازی، مرمت و توسعه اعتاب مقدسه هستیم و این نعمت بزرگی که نصیب ما شد و قدر این نعمت الهی را بدانیم.در ادامه مدیر آموزش و پرورش شهرستان محمود آباد فرصت بازسازی عتبات عالیات در عصر کنونی را یک موهبت الهی دانست تا با هدایا و نذورات در این امر خداپسندانه مشارکت کنیم. آنگاه محمد حسن اصغری مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران ضمن تقدیر و تشکر از اقدام خوب و تحسین برانگیز آموزش و پرورش شهرستان محمود آباد گفت آ موزش و پرورش مازندران اعم از معلمین و دانش آموزان برگ زرینی از افتخارات در ابراز ارادت به اهل بیت (ع) نشان دادند آموزش و پرورش مازندران در جمع آوری نذورات تلاش مضاعفی برای تسریع در امر بازسازی ، مرمت، و توسعه اعتاب مقدسه داشته و در بین آموزش و پرورش کشور جایگاه ممتازی دارد و آموزش و پرورش شهرستان محمود آباد در بین شهرهای استان مازندران نقش ارزشمند داشته و امیدواریم مانند گذشته تداوم داشته باشد                                                                                                                                                                                                                                                              

وی در ادامه به نقش شهدای و ایثارگران دفاع مقدس در تثبیت ارزش های الهی پرداخت و گفت : شهدای ما با شعار یا زیارت یا شهادت در حماسه بی نظیر دفاع مقدس شرکت کردند شما دانش آموزان به عنوان آینده سازان کشور جهت تحقق بخشیدن به آرمانهای شهداء تلاش نمایید.                                                                                               

در پایان زنگ نمادین  جمع آوری نذورات دانش آموزان در دبیرستان دخترانه فاطمیه در امر بازسازی اعتاب مقدسه  از سوی مسئولین نواخته شئد.      

                                                                                         

 

             

 

 

 

حدیث روز

حضرت محمد صلى الله عليه و آله و سلّم : إنَّ العبدَ لَيَرفَعُ يَدَهُ إلى اللّه ومَطعَمُهُ حَرامٌ ، فكيفَ يُستَجابُ لَهُ وهذا حالُهُ ؟! همانا بنده دستش را (براى دعا) به درگاه خدا بالا مىبرد در حالى كه خوراكش حرام است ؛ با چنين حالى ، چگونه دعايش مستجاب شود ؟. إرشاد القلوب : 149 منتخب ميزان الحكمة : 196

سایت های مرتبط

 

RSS

ذکر ایام هفته

ذکر روزهای هفته

اوقات شرعی

اینماد

 

 

تماس با ما


آدرس:
ساری، خ انقلاب، ساختمان شماره 2 استانداری، طبقه دوم

ایمیل:info[at]mazandatabat[dot]ir

شماره تماس: 01133310322

شماره حساب ها:

49/7878 بانک سپه

1025 بانک ملی