ویدئو

حضور آیت الله سید صادق پیشنمازی یکی از علمای برجسته مازندران در ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

حضور آیت الله سید صادق پیشنمازی یکی از علمای برجسته مازندران در ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران

 

به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران ، آیت الله سید صادق پیشنمازی یکی از علمای برجسته مازندران و مدرس حوزه های علمیه در ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران حضور یافته و در دیدار با اعضای ستاد از اخرین وضعیت بازسازی اعتاب مقدسه قرار گرفتند .

ابتدا محمد حسن اصغری مسئول ستاد  بازسازی عتبات عالیات استان مازندران ضمن خیر مقدم  گزارشی از روند بازسازی اعتاب مقدسه و برنامه های در دست اجراء و همچنین گزارشی از اقدامات صورت گرفته در زمینه اسکان و و تغذیه زائران اربعین حسینی (ع) مطالبی را بیان کردند .

آنگاه آیت الله سید صادق پیشنمازی ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات خوب ستاد بازسازی عتبات عالیات گفت : هدایت الهی ،دلها را به سمت بازسازی حرمین رهنمون می کند باید قدردان مردمی باشیم    که با عشق و علاقه وصف ناپذیر در خدمت اهل بیت (ع) می باشند .

مردم مازندران همواره در زمره بهترین عاشقان اهل بیت بوده و اعتقاد راسخی به ائمه طاهرین (ع) دارند و بسیار علاقمندند تا نذورات خودرا در این مسیر اختصاص دهند خدمات رسانی و علاقه به اهل بیت (ع) همواره سبب خیرات و برکات فراوان برای مردم ما بوده و تاکنون خودرا نشان داده است . وی در پایان افزود : مازندران پناهگاه اهل بیت (ع) بوده و شیعیان مازندران در طول تاریخ این را نشان دادند .

 

 

حدیث روز

امام علی علیه السلام: مَا أَكْثَـرَ اَلْعِبـَرَ وَ أَقَـلَّ اَلاِعْتِبَـارَ چه بسيار است پنـدها و چه اندكاند، پنـد پـذيران. نهج البلاغه/کلمات قصار 297

سایت های مرتبط

 

RSS

ذکر ایام هفته

ذکر روزهای هفته

اوقات شرعی

اینماد

 

 

تماس با ما


آدرس:
ساری، خ انقلاب، ساختمان شماره 2 استانداری، طبقه دوم

ایمیل:info[at]mazandatabat[dot]ir

شماره تماس: 01133310322

شماره حساب ها:

49/7878 بانک سپه

1025 بانک ملی