ویدئو

جلسه مسئولین ستاد بازسازی عتبات عالیات منطقه 2 در شهرستان قائمشهر برگزار گردید

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 

به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران در نشست مشترک مدیران ستاد بازسازی عتبات عالیات استان و مسئولین شهرهای منطقه 2(آمل-بابل-فریدونکنار-محمودآباد-بابلسر-قائمشهر-سوادکوه شمالی-سوادکوه)در شهرستان قائمشهر برگزار گردید.

ابتدا حجت الاسلام والمسلمین سید محمد شفیع سیدی مسئول امور روحانیون به بیان فلسفه جهان بینی اشاره کردند و به نقل از پیامبر مکرم  اسلام که امت من 3 گروه هستند،گروهی همانند پیامبران فکر می کنند،گروهی همانند ملائک فکر می کنند و گروهی همانند چهارپایانند.

آنهایی که همانند پیامبرانند تفکر الهی دارند که همت آنها دو چیز است 1-بندگی  2-خدمت رسانی

در ادامه محمدحسن اصغری مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان،گزارشی از روند بازسازی اعتاب مقدسه و برنامه های در دست اقدام و در زمینه انتظارات و توقعات از شهرستان ها مطالبی را بیان کردند.

وی در ادامه افزود:مقاومت رزمندگان،آزادگان و تمام ایثارگران دیروز که به عشق و ارادت ائمه معصومین(ع) مقاومت کردند و امروز جمهوری اسلامی ایران با اقتدار تمام از حریم ارزش ها و آرمان های الهی دفاع می کنند.

آنگاه جانشین فرمانده سپاه شهرستان قائمشهر ضمن خیر مقدم و تقدیر و تشکر از اقدامات ارزشمند ستاد بازسازی عتبات عالیات گفت:هر گامی که در این مسیر برداشته می شود برای تقرب به اهل بیت(ع) است و در یک میدان جهادی کار می کنید که اجر مزد آن را ائمه معصومین(ع) پرداخت می کنند.

در پایان هر یک از مسئولین ستاد شهرستان های منطقه 2 نقطه نظراتی را مطرح و مسئولین ستاد استان به بیان برنامه های خود پرداختند.

حدیث روز

امام على (سلام الله علیه) : كانَ رَسولُ اللَّهِ(ص) دائِمَ البِشرِ، سَهلَ الخُلقِ، لَيِّنَ الجانِبِ. پيامبر خدا، همواره خوش رو، خوش خو و نرم خو بود. معانى‌الأخبار - ص 83. حكمت نامه پيامبر اعظم(ص) : ج8- ص22- ح5703

سایت های مرتبط

 

RSS

ذکر ایام هفته

ذکر روزهای هفته

اوقات شرعی

اینماد

 

 

تماس با ما


آدرس:
ساری، خ انقلاب، ساختمان شماره 2 استانداری، طبقه دوم

ایمیل:info[at]mazandatabat[dot]ir

شماره تماس: 01133310322

شماره حساب ها:

49/7878 بانک سپه

1025 بانک ملی