ویدئو

استان مازندران در بازسازی اعتاب مقدسه جزء استان های شاخص و سرآمد کشور است

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عبتات عالیات استان مازندران در نشست مشترک پیرامون ستاد بازسازی عتبات عالیات استان و مسئولین شهرهای منطقه 3 استان(رامسر-تنکابن-عباس آباد-کلاردشت-چالوس-نور)در شهرستان چالوس برگزار گردید.

ابتدا علیرضا جودی مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان چالوس ضمن خیر مقدم گزارشی از فعالیت های شهرستان چالوس را ارائه دادند.آنگاه محمدحسن اصغری مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان ضمن تقدیر و تشکر گزارشی از اقدامات و فعالیت های صورت گرفته و برنامه های در دست اجرا مطالبی را بیان کردند.

مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران با بیان اینکه ستاد بازسازی عتبات عالیات به منظور ساماندهی،هدفمندسازی و فعالیت ها با برنامه متمرکز در اعتاب مقدسه شکل گرفته است افزود:با کمک های دواطلبانه مردم و نذورات خیرین که از سر اخلاص و با طیب خاطر به این امر مقدس اهدا می شود توانستیم خدمات و اقدامات قابل توجهی در بازسازی و توسعه حرم های ائمه معصومین(ع) داشته باشیم  و مردم ولایتمدار مازندران در بازسازی عتبات عالیات از استان های شاخص و سرآمد کشور تلقی می شود و افزود که در این زمینه فعالیت می کنند صرفا بخاطر اهل بیت(ع) است.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین سید محمد شفیع سیدی روایتی از فضیلت و منزلت زیارت امام حسین(ع) و مشارکت مردم در امر بازسازی اعتاب مقدسه مطالبی را بیان کردند

سپس حجت الاسلام و المسلمین جباری امام جمعه شهرستان چالوس ضمن خیر مقدم و تقدیر و تشکر از اقدامات صورت گرفته گفت :هر گوشه این سرزمین بوی محبت به خاندان اهل بیت(ع) می دهد دیاری که به لطف و منزلت الهی فرصت یافت تا با مشارکت  در بازسازی اعتاب مقدسه جلوه هایی از شور و اشتیاق به خاندان پیامبر رحمت را نشان دهد.حجت الاسلام والمسلمین جباری امام جمعه  شهرستان چالوس در ادامه افزود:توجه به بازسازی قبور ائمه هدی از جمله مصداق بارز عمل صالح است و نشان از ابراز ارادت و دوستی مردم به ساحت والای اهل بیت عصمت و طهارت(ع) در کنار معرفت به به مقام آنها و عمل به سیره آنان است و آثار ائمه معصومین(ع) زنده بماند و پرچم بلند اهتزاز داشته باشد.امروز از آفریقا،آمریکا،هندوستان و سایر بلاد که شیعیان حضور دارند عاشق دلباخته اهل بیت(ع) می باشند و با تمام وجود در خدمت اهل بیت(ع) هستند.محب به بیت(ع)،دلباخته بودن جان نثاری،خدمت کردن به دستگاه اهل بیت(ع) عشق و ارادت می خواهد که نصیب هرکسی نمی شود و جهت هرگونه پشتیبانی از ستاد بازسازی اعلام آمادگی نمودند.

در پایان جانشین فرماندهی سپاه شهرستان چالوس ضمن تقدیر و تشکر دلدادگی به اهل بیت(ع) در بین مردم ولایتمدار ایران اسلامی را وصف ناپذیر دانست حضور مردم در دفاع مقدس و نقش جوانان در دفاع از حریم اهل بیت(ع) نشان ارادت و دلدادگی در حد بالا دانست.وی در ادامه گفت:سپاه با تمام وجود در امر بازسازی و توسعه اعتاب مقدسه همکاری می نمایند.

در پایان هر یک از مسئولین ستاد شهرستان های منطقه 3 نقطه نظراتی را مطرح و مسئولین ستاد استان به بیان برنامه های خود پرداختند.

حدیث روز

امام علی علیه السلام: مَا أَكْثَـرَ اَلْعِبـَرَ وَ أَقَـلَّ اَلاِعْتِبَـارَ چه بسيار است پنـدها و چه اندكاند، پنـد پـذيران. نهج البلاغه/کلمات قصار 297

سایت های مرتبط

 

RSS

ذکر ایام هفته

ذکر روزهای هفته

اوقات شرعی

اینماد

 

 

تماس با ما


آدرس:
ساری، خ انقلاب، ساختمان شماره 2 استانداری، طبقه دوم

ایمیل:info[at]mazandatabat[dot]ir

شماره تماس: 01133310322

شماره حساب ها:

49/7878 بانک سپه

1025 بانک ملی