ویدئو

آئین تجلیل از خادمین اربعین حسینی(ع) در ساری برگزار شد

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 


 

 

 

                             

 به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران با حضور مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری،مدیرکل بنیاد حفظ و نشر ارزش های دفاع مقدس استان،مدیرکل حج و زیارت استان،مسئول بعثه مقام معظم رهبری در حج و زیارت استان و تعدادی از مدیران اجرایی،موکبداران و خادمین اربعین حسینی(ع) آئین تجلیل از خادمین اربعین حسینی(ع) در سالن فتح المبین سپاه ناحیه شهرستان ساری برگزار شد.

ابتدا محمد حسن اصغری مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران و مسئول کمیته مشارکتهای مردمی اسکان و تغذیه ستاد اربعین حسینی(ع) استان مازندران ضمن خیر مقدم گزارشی از روند برنامه ریزی،ساماندهی موکب ها و نحوه خدمات رسانی به زائرین اربعین حسینی(ع) را ارائه نمودند.

وی در ادامه افزود: ایام اربعین شاهد صفا،اخلاص و پاکی تمام اقشار اعم از روستایی و شهری هستیم و همگی سعی می کنند در این حرکت عظیم و حماسی و خداپسندانه سهمی برای خود داشته باشند .

مسئول کمیته مشارکت های مردمی اسکان و تغذیه ستاد اربعین حسینی(ع) استان مازندران با اشاره به اینکه این کار بزرگ اگر مردمی نبود یقینا نمی توانست این جلوه های با شکوه را بوجود آورد گفت: اربعین حسینی(ع) یک حرکت جهانی مبارکی است که موجب خوشحالی دوستان اهل بیت(ع) و عصبانیت دشمنان اهل بیت(ع) را به همراه دارد

محمد حسن اصغری مسئول ستاد باز سازی عتبات عالیات استان مازندران در ادامه افزود: در اینجا لازم است از زحمات و تلاش تمامی مسئولان اجرایی استان به ویژه استاندار محترم و همکارنشان و ارشادات و رهنمودهای نماینده محترم ولی فقیه در استان موجب تسهیل و خدمات رسانی مواکب شده اند کمال تشکر و از شما خادمین در این مدت با تمام وجود در خدمت به زائرین ابا عبدالله الحسین(ع) بودید تقدیر و تشکر می نمایم.

آنگاه سردار عبدالله ملکی مدیرکل بنیاد حفظ و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان مازندران ضمن تقدیر و تشکر گفت: کار شما ارزشمند است و ملائک از ابتدای سفر به کربلا برای خادمین و زائرین ثواب می نویسند.حضور و خدمات شما موکبداران و خادمین نمونه بارزی از ایثار و از خود گذشتگی می باشد.جنس خدمت به سید الشهدا قوام شدن و عاطفه است که تنها در مکتب سید الشهدا وجود دارد که عشق و بصیرت باهم ممزوج شده و زود گذر نیست و یک پدیده بی نظیری است که موجب قدرت اصلی وحدت جهان اسلام گردیده است.

سردار ملکی در ادامه افزود: اگر امروز با آرامش این برنامه را برگزار می کنیم و در منطقه تاثیر داریم از برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی و خون شهدا است.من در اینجا از زحمات همه شما عزیزانی که در ایام اربعین حسینی به زائران امام حسین(ع) عاشقانه و بی ادعا خدمت کرده اید کمال تشکر را دارم.

در ادامه آئین تجلیل از خادمین اربعین حسینی(ع) دکتر علی شیرازی مدیرکل امنیتی انتظامی استانداری مازندران راهپیمایی اربعین را بزرگترین قرار عاشقانه جهانیان دانست که در مسیر دلدادگی به ساحت اهل بیت(ع) شور و شعور حسینی(ع) را به منصه ظهور می گذارد و شما خادمین اربعین حسینی عاشقانه در این راه قدم نهادید.

وی در ادامه افزود: در سایه ارشادات و رهنمودهای مقام معظم رهبری و اهتمام و همدلی خادمان اربعین حسینی(ع) خدمات دست اندرکاران و همکاری مردم شریف و ولایتمدار و متدین و مسئولین امر در اوج عزت و عظمت و امنیت برگزار شد از همه موکبداران و خادمین به نمایندگی از سوی استاندار محترم استان تقدیر و تشکر می نمایم.

در ادامه آقای گلیردی از شهرستان جویبار یکی از خادمین اربعین حسینی(ع) به نمایندگی از سوی موکبداران و خادمین به بررسی نقاط ضعف و قوت پرداخت و جهت پیشبرد و تقویت برنامه ها اربعین حسینی(ع) پیشنهاداتی ارائه دادند.

در پایان مراسم با حضور مدعوین از موکبداران و خادمین اربعین حسینی همراه با لوح تقدیر و کتاب تجلی مودت تجلیل شد.

پرداخت آنلاین نذورات

 

از طریق درگاه امن

 

حدیث روز

امام علی علیه السلام: مَا أَكْثَـرَ اَلْعِبـَرَ وَ أَقَـلَّ اَلاِعْتِبَـارَ چه بسيار است پنـدها و چه اندكاند، پنـد پـذيران. نهج البلاغه/کلمات قصار 297

سایت های مرتبط

 

RSS

ذکر ایام هفته

ذکر روزهای هفته

اوقات شرعی

اینماد

 

 

تماس با ما


آدرس:
ساری، خ انقلاب، ساختمان شماره 2 استانداری، طبقه دوم

ایمیل:info[at]mazandatabat[dot]ir

شماره تماس: 01133310322

شماره حساب ها:

49/7878 بانک سپه

1025 بانک ملی