ویدئو

شهرستان محمودآباد رتبه هفتم استانی در امر بازسازی اعتاب مقدسه را به خود اختصاص داد

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 

 

به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران،نشست مشترک مسئولین ستاد بازسازی عتبات عالیات استان و مسئولین و اعضای هیئت امنای ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان محمودآباد در دفتر فرماندار برگزار گردید.

ابتدا فرج الله یوسف زاده مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان محمودآباد گزارشی از نحوه مشارکت،جمع آوری نذورات و هدایای مردم در امر بازسازی اعتاب مقدسه و استقلال شهرستان محمودآباد در امر موکبداری مطالبی را بیان کردند.

آنگاه یحیی یوسف پور فرماندار شهرستان محمودآباد ضمن خیر مقدم و تقدیر و تشکر از اقدامات صورت گرفته گفت: بازسازی اعتاب مقدسه افتخاری برای ما شیعیان است و مرمت و توسعه حرم ائمه اطهار(ع) ریشه در کار فرهنگی دارد و یکی از راه های انتقال فرهنگ به نسل های آینده،احترام و تمسک به ائمه معصومین(ع) می باشد و شهرستان محمودآباد آمادگی لازم دارد تا همانند گذشته مشارکت خوبی داشته باشد.

در ادامه محمدحسن اصغری مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران ضمن تقدیر و تشکر،گزارشی از روند بازسازی اعتاب مقدسه و برنامه های آتی مطالبی را بیان کردند. وی در ادامه افزود: در حال حاضر 6 پروژه شامل ساخت صحن حضرت زهرا(س) در نجف اشرف،صحن حضرت زینب کبری(س) در کربلای معلی،خشت طلای گنبد امام حسین(ع) ،درب های امامزاده سید محمد(ع) در بلد سامرا،سنگ کاری سرداب حضرت ابوالفضل العباس(ع) و کتیبه شهدای 72 تن از شهدای کربلا به عهده ستاد بازسازی عتبات عالیات استان قرار داده شده است تا انشالله همانند گذشته با مشارکت خوب مردم مازندران بتوانیم در تحقق بخشیدن برنامه ها موفق شویم.

محمدحسن اصغری مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان،شهرستان محمودآباد را از شهرستان های موفق دانست و افزود: این شهرستان از بدو تاسیس تاکنون خوش درخشید و رتبه هفتم استانی در امر بازسازی اعتاب مقدسه را به خود اختصاص داد.مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان در امر نحوه موکبداری و مشارکت مردم مطالبی را بیان کردند و نسبت به درخواست مسئول ستاد و فرماندار شهرستان محمودآباد در امر موکبداری اعلام نمودند بر اساس ضوابط و دستورالعملی که از سوی مرکز می آید اقدام میکنیم و انشالله بتوانیم با وحدت و انسجام مشکلات را حل کنیم.

 

 

 

 

 

 

پرداخت آنلاین نذورات

 

از طریق درگاه امن

 

حدیث روز

امام رضا (سلام الله علیه) : ما زارَني أحَدٌ مِن أولِيائي عارِفاً بِحَقّي إلّا شُفِّعتُ فيهِ يَومَ القِيامَةِ. هيچ يك از دوستانم مرا با شناختِ حقّم زيارت نمى كند مگر اين كه در روز قيامت شفاعتم از او پذيرفته مى شود. وسائل الشيعة - ج 10 - ص 434. میزان الحکمة : ج5- ص125- ح8175

سایت های مرتبط

 

RSS

ذکر ایام هفته

ذکر روزهای هفته

اوقات شرعی

اینماد

 

 

تماس با ما


آدرس:
ساری، خ انقلاب، ساختمان شماره 2 استانداری، طبقه دوم

ایمیل:info[at]mazandatabat[dot]ir

شماره تماس: 01133310322

شماره حساب ها:

49/7878 بانک سپه

1025 بانک ملی