ویدئو

یکی از راه های ابراز علاقه به خاندان رسالت،حفظ حرم های شریف آن بزرگواران است

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 


 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران نشست مشترک مسئولین ستاد بازسازی عتبات عالیات منطقه غرب استان مازندران (رامسر،تنکابن،عباس آباد،کلاردشت،چالوس،نور و نوشهر) با حضور فرماندار شهرستان عباس آباد و امام جمعه بخش کلارآباد و مسئولین ستاد بازسازی عتبات عالیات استان در مرکز آموزش منابع انسانی،منابع طبیعی و آبخیزداری کلارآباد برگزار گردید.

ابتدا محمدرضا شهریور جانشین ستاد در غرب استان ضمن خیر مقدم از اقدامات و فعالیت های صورت گرفته در غرب استان  مطالبی را بیان کردند.در ادامه محمدحسن اصغری مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران ضمن تقدیر و تشکر از حضور امام جمعه  بخش کلارآباد و فرمانداری شهرستان عباس آباد،از روند بازسازی و برنامه های در دست اقدام گزارشی را ارائه کردند.وی در ادامه افزود: فرصت بازسازی اعتاب مقدسه در عصر کنونی یک موهبت الهی برای مردم ایران است تا با اهدا کمک ها و نذورات در این امر مقدس مشارکت کنند،روزگار نه چندان دور،حتی تصویری از ضریح 6 گوشه حرم امام حسین (ع) تبدیل به آرزویی برای هموطنان ما شده بود،آن زمان کسی تصور نمی کرد که افتخار ساختن و بازسازی حرم های ائمه معصومین (ع) نصیب ما ایرانیان شود لذا قدر و منزلت آن را بدانیم و از این فرصت به نحو مطلوبی استفاده معنوی ببریم.

آنگاه جواد اصلانی فرماندار شهرستان عباس آباد ضمن تقدیر و تشکر این نشست  را یک نشست معنوی و روحانی دانست و کسا نی که در این مسیر گام برمیدارند عاشقانه می اندیشند و در نهادینه کردن ارزش ها تلاش دارند.فرماندار شهرستان عباس آباد در ادامه اهدافی که دشمنان دین مبین اسلام دنبال آن هستند از جمله زنده کردن مذاهب غیر رسمی،برهم زدن وحدت ، شیوع فساد در جامعه اسلامی،سست کردن عقاید مذهبی جوانان،ویران ساختن  اقتصاد مسلمانان،کمرنگ کردن حجاب،فاصله انداختن بین فرزندان و پدران و مادران و ... مطالبی را بیان کردند.

سپس حجت الاسلام والمسلمین محمد خطیبی امام جمعه بخش کلارآباد ضمن خیر مقدم و تقدیر و تشکر از اقدامات و فعالیت های صورت گرفته گفت: یکی از راه های ابراز علاقه به خاندان رسالت،حفظ حرم های شریف آن بزرگواران،احیای شعائر حسینی،احیای دین و بهترین مکان برای تقرب به خداوند است.وی در ادامه افزود:جهت افزایش حس ارزش مردم انجام کار فرهنگی،جلب اعتماد مردم،شفافیت،تشکیل اتاق اندیشه ورزی و ... نیازهای ضروری دانست .

در ادامه این نشست حجت الاسلام و المسلمین سید محمد شفیع سیدی مسئول امور روحانیون ستاد بازسازی عتبات عالیات استان به اصول حکومت اسلامی،اهمیت جایگاه نماز،زکات،امر به معروف و نهی از منکر اشاره کردند و آینده جهان اسلام را قسط،عدل،آرامش،حکومت صالحان برشمرد.

در پایان هر یک از مسئولین ستاد شهرستان های منطقه 3 غرب استان نقطه نظراتی را بیان و مسئولین ستاد استان ضمن پاسخ،به بیان برنامه های خود پرداختند.

 

 

 

پرداخت آنلاین نذورات

 

از طریق درگاه امن

 

حدیث روز

امام باقر (سلام الله علیه) : الدُّعاءُ يَرُدُّ القَضاءِ وقَد اُبرِمَ إبراماً. دعا، قضا را گر چه حتمى و قطعى شده باشد بر مى گرداند. میزان الحکمة : ج4 ص 19 ح 576

سایت های مرتبط

 

RSS

ذکر ایام هفته

ذکر روزهای هفته

اوقات شرعی

اینماد

 

 

تماس با ما


آدرس:
ساری، خ انقلاب، ساختمان شماره 2 استانداری، طبقه دوم

ایمیل:info[at]mazandatabat[dot]ir

شماره تماس: 01133310322

شماره حساب ها:

49/7878 بانک سپه

1025 بانک ملی