ویدئو

حفظ ارزش های الهی و ترویج آن وظیفه همه ماست

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 

 

  

 

 

به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران به منظور هم اندیشی و تبادل نظر و اطلاع رسانی از روند بازسازی اعتاب مقدسه نشست مشترکی با حضور مسئولین ستاد بازسازی عتبات عالیات مناطق 1 و 2 شهرهای استان با مسئولین ستاد بازسازی عتبات عالیات استان در ساری برگزار گردید.

ابتدا حجت الاسلام والمسلمین سیدی مسئول امور ورحانیون ستاد بازسازی استان ضمن تبریک میلاد با سعادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق(ع) یکی از مهمترین موضوعاتی که در جهان بینی هر مکتب مورد توجه قرار دارد شناخت انسان از دیدگاه آن مکتب دانست و با ذکر روایتی از پیامبر اکرم و امام جعفر صادق(ع) مطالبی را بیان کردند و جهان بینی الهی را مسیر بندگی و خدمت رسانی برشمرد و معیارهایی مانند خودسازی،جامعه سازی،تعهد،مسئولیت،شرافت و انسانیت اشاره کردند.

آنگاه محمدحسن اصغری مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان ضمن عرض تبریک هفته بسیج گفت: بسیج همان اندیشه نابی است که کشور را در حوادث گوناگون بیمه کرد و مدافع اسلام و انقلاب،همان پاک باختگانی که زیباترین شعر تاریخ را سروده و زیباترین حماسه و فداکاری را آفریدند و کشور ما مدیون زحمات و خدمات آنهاست.

مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان در ادامه گزارشی از روند بازسازی اعتاب مقدسه مطالبی را بیان کردند.وی در ادامه افزود: قدر خود را بدانیم و مسیری را که حرکت می کنیم مسیر الهی است و نعمتی است که نصیب ما شد.فلسفه همه توجهات ما حفظ ارزش های الهی و ترویج فرهنگ دینی است و شهدای ما با سربندهای یا حسین(ع) و یا زهرا(س) به جنگ کفار رفتند.

در ادامه هر یک از اعضا به ارائه نقطه نظرات خود پرداختند.

پرداخت آنلاین نذورات

 

از طریق درگاه امن

 

حدیث روز

امام على (سلام الله علیه) : كانَ رَسولُ اللَّهِ(ص) دائِمَ البِشرِ، سَهلَ الخُلقِ، لَيِّنَ الجانِبِ. پيامبر خدا، همواره خوش رو، خوش خو و نرم خو بود. معانى‌الأخبار - ص 83. حكمت نامه پيامبر اعظم(ص) : ج8- ص22- ح5703

سایت های مرتبط

 

RSS

ذکر ایام هفته

ذکر روزهای هفته

اوقات شرعی

اینماد

 

 

تماس با ما


آدرس:
ساری، خ انقلاب، ساختمان شماره 2 استانداری، طبقه دوم

ایمیل:info[at]mazandatabat[dot]ir

شماره تماس: 01133310322

شماره حساب ها:

49/7878 بانک سپه

1025 بانک ملی