ویدئو

اربعین حسینی حضور آئینه تمام نمای عاشقان و دلداگان حسینی می باشد

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 

   

به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران جلسه هم اندیشی موکبداران استان مازندران در اربعین حسینی در سال 97 پیرامون نقد و بررسی نقاط ضعف و قوت خدمات رسانی به زائران اربعین حسینی(ع) در سالن جلسات سپاه شهرستان ساری برگزار گردید.

ابتدا سرهنگ محمد ساعی جانشین فرماندهی سپاه شهرستان ساری ضمن خیر مقدم و عرض تبریک ایام آغاز امامت امام زمان(عج) و میلاد با سعادت نبی مکرم اسلام حضرت محمد(ص) و تقدیر و تشکر،مراسم اربعین حسینی(ع) را یک اجتماع و حرکت جهانی و نماد پیروان اهل بیت(ع) برشمرد و گفت: عظمت اربعین و نمایش بی نظیر فضائل اهل بیت(ع) در مقابل دشمنان موجب شد که این رویداد عظیم از جهات گوناگون متمایز شود.

آنگاه محمدحسن اصغری مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان ضمن تقدیر و تشکر از اهتمام،همکاری و تلاش خالصانه و ارزشمند تمامی عوامل و دست اندر کاران موکب ها توفیق همگان را از خداوند قادر متعال در ظل توجهات حضرت ولی عصر(عج) خواستار شد.وی در ادامه افزود: اربعین حسینی به عنوان بزرگترین اجتماع مذهبی و معنوی جهان بحمدالله خوب و با شکوه تر از سال قبل با حضور عاشقان و دلدادگان اباعبدالله الحسین(ع) که جلوه و آئینه تمام نما از شکوه و ارادت انسان های عاشق که نمادی از پیوستگی و همبستگی ملت های مسلمان سراسر جهان به ویژه ملت بزرگ ایران و عراق می باشد برگزار گردید.

در پایان هر یک از مسئولین موکب ها ضمن ارائه گزارش به بررسی نقاط ضعف و قوت برنامه ها پرداخته و خواستار تداوم چنین جلساتی شدند.

پرداخت آنلاین نذورات

 

از طریق درگاه امن

 

حدیث روز

امام علی علیه السلام: مَا أَكْثَـرَ اَلْعِبـَرَ وَ أَقَـلَّ اَلاِعْتِبَـارَ چه بسيار است پنـدها و چه اندكاند، پنـد پـذيران. نهج البلاغه/کلمات قصار 297

سایت های مرتبط

 

RSS

ذکر ایام هفته

ذکر روزهای هفته

اوقات شرعی

اینماد

 

 

تماس با ما


آدرس:
ساری، خ انقلاب، ساختمان شماره 2 استانداری، طبقه دوم

ایمیل:info[at]mazandatabat[dot]ir

شماره تماس: 01133310322

شماره حساب ها:

49/7878 بانک سپه

1025 بانک ملی