ویدئو

حضور معاونت خبر صدا و سیمای مرکز مازندران در ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 

 

به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران مهندس احمدی معاونت خبر  به همراه تعدادی خبرنگاران صدا و سیمای مرکز مازندران و مهندس اسلامی مسئول بسیج صدا و سیمای مرکز مازندران در ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران حضور یافتند.

ابتدا محمدحسن اصغری مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان گزارشی از روند بازسازی اعتاب مقدسه و برنامه های در دست اقدام و همچنین اقداماتی که در امر تغذیه و اسکان زائران پیاده روی اربعین حسینی صورت گرفت مطالبی را بیان کردند.

وی در ادامه با بیان این که صدا و سیما نیز تاکنون خوب به وظایف خود عمل کرده گفت: رسانه های کشور ما پوشش دهنده حرکت عظیم اربعین حسینی هستند لیکن وحشتی که نظام سلطه از این حماسه پر شکوه و مردمی کتمان پوشش رسانه ای را در دستور کار داشته و دارند اینجاست که رسالت همه بخش های رسانه ای،رسانه ملی با همه ظرفیت ،خبرگزاری ها و شبکه های مجازی با ارتش 20 میلیونی سایبری در درون کشور باید پیام رسان این حرکت عظیم الهی و عاشورایی در کل دنیا باشند.

آنگاه مهندس احمدی معاونت خبر صدا وسیمای مرکز مازندران ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات و فعالیت های صورت گرفته گفت: عملکرد صدا وسیما دربخش  فرهنگی  و اطلاع رسانی برای ستاد بازسازی اعتاب مقدسه مشهود است و تاکنون به بهترین شکل جهت اقدامات و فعالیت های ستاد بازسازی عتبات عالیات تلاش نموده و اعلام آمادگی می نمایند همانند گذشته در خدمت باشد چون اینگونه کارها یک کار دلی و اعتقادی برای اهل بیت(ع)  است  همانطوریکه مردم با دل و جان برای اهل بیت(ع) خدمت می کنند و ارادات خود را به اهل بیت(ع) نشان می دهندما هم جزئی از مردم هستیم و با تمام وجود همراه خواهیم بود و امروز تیم رسانه ای خبرنگاران برجسته و خوشنام و با سابقه خود را حضور شما آوردیم تا در زمینه اطلاع رسانی و برنامه های تلویزیونی و رادیو ای در پوش خبری انعکاس دهنده اقدامات و فعالیت های مجموعه ستاد بازسازی عتبات عالیات و نحوه مشارکت مردم ولایتمدار استان در این زمینه به نحو مطلوب باشیم.

 

 

پرداخت آنلاین نذورات

 

از طریق درگاه امن

 

حدیث روز

امام على (سلام الله علیه) : كانَ رَسولُ اللَّهِ(ص) دائِمَ البِشرِ، سَهلَ الخُلقِ، لَيِّنَ الجانِبِ. پيامبر خدا، همواره خوش رو، خوش خو و نرم خو بود. معانى‌الأخبار - ص 83. حكمت نامه پيامبر اعظم(ص) : ج8- ص22- ح5703

سایت های مرتبط

 

RSS

ذکر ایام هفته

ذکر روزهای هفته

اوقات شرعی

اینماد

 

 

تماس با ما


آدرس:
ساری، خ انقلاب، ساختمان شماره 2 استانداری، طبقه دوم

ایمیل:info[at]mazandatabat[dot]ir

شماره تماس: 01133310322

شماره حساب ها:

49/7878 بانک سپه

1025 بانک ملی