ویدئو

خدمات رسانی به زائرین حسینی در اربعین افتخار است

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران نشست هم اندیشی و هماهنگی اربعین حسینی با محوریت خدمات رسانی به زائران اربعین حسینی با حضور مهندس عزیزاله شهیدی فر رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران،معاونین،مدیران ستادی،ادارات کل وابسطه به وزارت جهاد کشاورزی در استان،اتحادیه ها و تشکل های بخش کشاورزی و محمدحسن اصغری مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان و مسئول کمیته مشارکت های مردمی،اسکان و تغذیه و سایر اعضای ستاد در سالن جلسات سازمان جهاد کشاورزی مازندران برگزار گردید.

در این جلسه مهندس عزیزاله شهیدی فر ریاست سازمان جهاد کشاورزی مازندران ضمن خیر مقدم گزارشی از فعالیت های سازمان جهاد کشاورزی در سال گذشته در امر مساعدت به زائران اربعین حسینی گفت:کار برای امام حسین(ع) یک توفیق است و هرکسی در این مسیر قدمی بردارد به خودش خدمت کرده و این مایه افتخار است در کنار همه دوستان به زائران امام حسین(ع) خدمتی انجام دهیم و این خدمات رسانی به زائران اباعبدالله الحسین(ع) در اربعین افتخار بزرگی است و قدر آن را بدانیم.

در ادامه محمدحسن اصغری مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران و مسئول کمیته مشارکت های مردمی،اسکان و تغذیه ضمن تقدیر و تشکر از همکاری سازمان جهاد کشاورزی مازندران و ادارات وابسطه به وزارت جهاد کشاورزی در استان،اتحادیه ها و تشکل های بخش کشاورزی در استان گفت: اربعین دنیایی از لطف و معرفت است و انسان احساس می کند وارد فضای خاصی شده که این فضا در دنیای مادی نمی گنجد.

مسئول کمیته مشارکت های مردمی اسکان و تغذیه ستاد اربعین حسینی مازندران از برپایی 10 موکب جهت ارائه اسکان و تغذیه در ایام زیارتی اربعین حسینی خبر داد و ابراز امیدوراری کرد با همکاری و مشارکت احاد مردم و شما تولید کنندگان و بهره برداران بخش کشاورزی در استان امکان پذیرایی بخش عظیمی از زائران اربعین حسینی فراهم شود.

در ادامه هر یک از مدیران و اعضای تشکل های بخش کشاورزی و تولید کنندگان به ارائه نقطه نظرات خود پرداخته و اعلام آمادگی نمودند تا خدمات رسانی مناسبی به زائران حسینی ارائه نمایند.

 

 

پرداخت آنلاین نذورات

 

از طریق درگاه امن

 

حدیث روز

امام على (سلام الله علیه) : كانَ رَسولُ اللَّهِ(ص) دائِمَ البِشرِ، سَهلَ الخُلقِ، لَيِّنَ الجانِبِ. پيامبر خدا، همواره خوش رو، خوش خو و نرم خو بود. معانى‌الأخبار - ص 83. حكمت نامه پيامبر اعظم(ص) : ج8- ص22- ح5703

سایت های مرتبط

 

RSS

ذکر ایام هفته

ذکر روزهای هفته

اوقات شرعی

اینماد

 

 

تماس با ما


آدرس:
ساری، خ انقلاب، ساختمان شماره 2 استانداری، طبقه دوم

ایمیل:info[at]mazandatabat[dot]ir

شماره تماس: 01133310322

شماره حساب ها:

49/7878 بانک سپه

1025 بانک ملی