ویدئو

جلسه هماهنگی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان با مسئولین آموزش و پرورش شهرستان های استان مازندران

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران جلسه هاهنگی مسئولین ستاد بازسازی عتبات عالیات استان و شهرستان ها،معاونین پرورشی،کارشناسان قرآن و عترت آموزش و پرورش شهرهای نکا،جویبار،قائمشهر،میاندورود،نواحی 1و2 ساری به همراه رئیس اداره قرآن و عترت آموزش و پرورش استان برگزار گردید.

ابتدا محمدحسن اصغری ضمن تقدیر و تشکر از مشارکت بسیار خوب مسئولین آموزش و پرورش که در امر بازسازی اعتاب مقدسه داشتند و همچنین از اقدامات و فعالیت های صورت گرفته و پروژه های در دست اقدام گزارشی را برای حاضرین ارائه نمودند.

آنگاه محمود تنها رئیس اداره قرآن و عترت آموزش و پرورش استان مازندران ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت های صورت گرفته در اعتاب مقدسه تصریح کرد: با توجه به نقش فرهنگیان و دانش آموزان استان در کمک به بازسازی عتبات عالیات،امید می رود ان شالله با برنامه ریزی و هماهنگی بیشتر و انجام یک کار فرهنگی مناسب نقش فرهنگیان پررنگ تر از قبل شود.همه ما اعتقاد داریم کار برای اهل بیت عصمت و طهارت یک کار مقدس و معنوی و خداپسندانه است  لذا باید در این راستا گام های مهمی برداشته شود.

در پایان هر یک از معاونین پرورشی و کارشناسان قرآن و عترت شهرستان ها و مسئولین ستاد بازسازی عتبات عالیات استان و شهرستان ها نقطه نظرات خود را پیرامون نحوه جمع آوری نذورات دانش آموزان و فرهنگیان استان مطالبی را بیان و تصمیماتی اتخاذ گردید

 

 

پرداخت آنلاین نذورات

 

از طریق درگاه امن

 

حدیث روز

حضرت مهدی (علیه السلام) ما أرْغَمُ أنْفُ الشَيْطانَ بِشَىءٍ مِثْلَ الصَّلاةِ، فَصَلِّها وَ أرْ غَمْ أنْفَ الشَّيْطانَ؛ با هيچ چيز مثل نماز، بينى شيطان به خاك ماليده نمى شود پس نماز را به پادار و بينى شيطان را به خاك بمال. بحارالانوار، ج 53، ص 182

سایت های مرتبط

 

RSS

ذکر ایام هفته

ذکر روزهای هفته

اوقات شرعی

اینماد

 

 

تماس با ما


آدرس:
ساری، خ انقلاب، ساختمان شماره 2 استانداری، طبقه دوم

ایمیل:info[at]mazandatabat[dot]ir

شماره تماس: 01133310322

شماره حساب ها:

49/7878 بانک سپه

1025 بانک ملی