ویدئو

حضور مدیر حوزه های علمیه استان مازندران در ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 

 

به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران حجت الاسلام و المسلمین ابوترابی مدیر حوزه های علمیه استان مازندران از ستاد بازسازی عتبات عالیات استان بازدید کردند.

ابتدا محمدحسن اصغری مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان ضمن خیر مقدم گزارشی از روند بازسازی عتبات عالیات و برنامه های در دست اقدام و همچنین به نقش محوری روحانیت در صحنه های انقلاب اسلامی و تحقق بخشیدن سیره ائمه معصومین (ع) مطالبی را بیان کردند.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین ابوترابی مدیر حوزه های علمیه استان مازندران ضمن تقدیر و تشکر تلاش برای بازسازی،مرمت و توسعه اعتاب مقدسه را یک رسالت دینی و اعتقادی و زنده نگه داشتن شعائر دین برای امت اسلام به ویژه مسلمانان دانست و گفت: ائمه معصومین (ع) حقایق ابدی هستند و همیشه ماندگار خواهند بود وجود ارادت به خاندان ائمه اطهار(ع) در تارو پود همه شیعیان و ارادتمندان وجود دارد و این یک سعادت است و مشارکت مردم در بازسازی اعتاب مقدسه نشان دهنده ارادت آنهاست.

پرداخت آنلاین نذورات

 

از طریق درگاه امن

 

حدیث روز

رسول خدا صلی الله علیه و آله : أَلدّالُّ عَلَى الْخَيْرِ كَفاعِلِه؛ كسى كه ديگران را به كار نيك راهنمائى كند گـويـا خـود، آن را انـجـام داده اسـت. وسائل الشيعه: ج 11، ص 398

سایت های مرتبط

 

RSS

ذکر ایام هفته

ذکر روزهای هفته

اوقات شرعی

اینماد

 

 

تماس با ما


آدرس:
ساری، خ انقلاب، ساختمان شماره 2 استانداری، طبقه دوم

ایمیل:info[at]mazandatabat[dot]ir

شماره تماس: 01133310322

شماره حساب ها:

49/7878 بانک سپه

1025 بانک ملی