ویدئو

عزت امروز ایرانیان مدیون شهیدان است

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 

 

به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان و مسئول شهرستان ساری در دفتر فرماندار ساری دیدار کردند.

ابتدا محمدحسن اصغری گزارشی از روند بازسازی عتبات عالیات و برنامه های در دست اقدام و نقش مردم ولایتمدار ساری در بازسازی اعتاب مقدسه مطالبی را بیان کردند.

وی در ادامه افزود: بازسازی و توسعه اعتاب مقدسه برای ایرانیان افتخار بزرگی است و بر گرفته از ارادت وعشق به ائمه اطهار(ع) است و مردم مازندران در امر بازسازی و مرمت حرم های ائمه معصومین پیشگام بودند و مردم ولایتمدار ساری نقش ممتازی را ایفا کردند وجا دارد از همه مسئولین که در این امر ما را یاری نمودند تقدیر و تشکر بعمل می آید.

آنگاه عباسعلی رضایی فرماندار شهرستان ساری ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات خوب ستاد بازسازی عتبات عالیات در امر بازسازی و توسعه اعتاب مقدسه گفت: کار شما یک کار فرهنگی معنوی و یک عمل بزرگ،ارزشی،خداپسندانه و انقلابی است و امروزه جای شهدا خالی است که با شعار یا زیارت یا شهادت رفتند و این شهیدان مایه افتخار،عزت امروز ایرانیان مدیون شهیدان است و قدر این نعمت عظیم را بدانیم.

پرداخت آنلاین نذورات

 

از طریق درگاه امن

 

حدیث روز

امام رضا (سلام الله علیه) : ما زارَني أحَدٌ مِن أولِيائي عارِفاً بِحَقّي إلّا شُفِّعتُ فيهِ يَومَ القِيامَةِ. هيچ يك از دوستانم مرا با شناختِ حقّم زيارت نمى كند مگر اين كه در روز قيامت شفاعتم از او پذيرفته مى شود. وسائل الشيعة - ج 10 - ص 434. میزان الحکمة : ج5- ص125- ح8175

سایت های مرتبط

 

RSS

ذکر ایام هفته

ذکر روزهای هفته

اوقات شرعی

اینماد

 

 

تماس با ما


آدرس:
ساری، خ انقلاب، ساختمان شماره 2 استانداری، طبقه دوم

ایمیل:info[at]mazandatabat[dot]ir

شماره تماس: 01133310322

شماره حساب ها:

49/7878 بانک سپه

1025 بانک ملی