ویدئو

عزت امروز ایرانیان مدیون شهیدان است

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 

 

به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان و مسئول شهرستان ساری در دفتر فرماندار ساری دیدار کردند.

ابتدا محمدحسن اصغری گزارشی از روند بازسازی عتبات عالیات و برنامه های در دست اقدام و نقش مردم ولایتمدار ساری در بازسازی اعتاب مقدسه مطالبی را بیان کردند.

وی در ادامه افزود: بازسازی و توسعه اعتاب مقدسه برای ایرانیان افتخار بزرگی است و بر گرفته از ارادت وعشق به ائمه اطهار(ع) است و مردم مازندران در امر بازسازی و مرمت حرم های ائمه معصومین پیشگام بودند و مردم ولایتمدار ساری نقش ممتازی را ایفا کردند وجا دارد از همه مسئولین که در این امر ما را یاری نمودند تقدیر و تشکر بعمل می آید.

آنگاه عباسعلی رضایی فرماندار شهرستان ساری ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات خوب ستاد بازسازی عتبات عالیات در امر بازسازی و توسعه اعتاب مقدسه گفت: کار شما یک کار فرهنگی معنوی و یک عمل بزرگ،ارزشی،خداپسندانه و انقلابی است و امروزه جای شهدا خالی است که با شعار یا زیارت یا شهادت رفتند و این شهیدان مایه افتخار،عزت امروز ایرانیان مدیون شهیدان است و قدر این نعمت عظیم را بدانیم.

پرداخت آنلاین نذورات

 

از طریق درگاه امن

 

حدیث روز

امام حسن (سلام الله علیه) : مَن عَرَفَ اللَّهَ أحَبَّهُ. هر كس خدا را بشناسد، دوستش بدارد. دوستی در قرآن وحدیث: ص414 – ح 963

سایت های مرتبط

 

RSS

ذکر ایام هفته

ذکر روزهای هفته

اوقات شرعی

اینماد

 

 

تماس با ما


آدرس:
ساری، خ انقلاب، ساختمان شماره 2 استانداری، طبقه دوم

ایمیل:info[at]mazandatabat[dot]ir

شماره تماس: 01133310322

شماره حساب ها:

49/7878 بانک سپه

1025 بانک ملی