ویدئو

پیاده روی اربعین حسینی نمایش اقتدار جبهه حق در برابر ظلم جهانی است

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

  

  

 

 

به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان گردهمایی مدیران اجرایی و مسئولین در حوزه های بهداشت،امنیتی،بانوان و اسکان با حضور مدیر کل امنیتی انتظامی استان مازندران و دبیر ستاد مدیریت اربعین استان،مسئولین ستاد بازسازی عتبات عالیات استان و شهرستان ها،معاون هماهنگ کننده سپاه کربلای مازندران،مسئول کمیته آموزشی و فرهنگی ازبعین حسینی و موکبداران استان در محل استانداری مازندران برگزار گردید.

ابتدا محمدحسن اصغری مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران ضمن خیر مقدم گویی گزارشی از روند ساماندهی و برنامه ریزی،استفاده بهینه از امکانات و ظرفیت های موجود استان و تعامل با مسئولین امر،دقت در جمع آوری کمک های مردمی و نگهداری امکانات جمع آوری شده و شفاف سازی در هزینه کرده ارائه گزارش عملکرد به مردم نحوه کنترل و نظارت مطالبی را بیان کردند.

در ادامه آقای شیرازی مدیر کل امنیتی انتظامی استان مازندران و دبیر ستاد اربعین حسینی ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات و فعالیت های ستاد بازسازی عتبات عالیات استان در زمینه شفاف سازی برنامه ریزی و ساماندهی مناسب موکبداران در امر اسکان زائرین و نحوه خدمات رسانی مطالبی را پیرامون جلوه های زیبای اربعین حسینی و حرکت عظیم پیاده روی بیان کردند.

وی گفت: پیاده روی اربعین حسینی نمایش اقتدار جبهه حق در برابر ظلم جهانی است.دشمنانی که زیارت چند هزار نفره سابق را در اربعین تحمل نکردند امروز نظاره گره حرکت سیل گونه و میلیونی زائران آن حضرت هستند که بصورت خودجوش و کاملا مردمی چشمان جهانیان را مات و مبهوت خود ساخته است.

آنگاه هر یک از مسئولین استانی پیرامون حوزه وظایف خود و مسئولین موکبداران پیشنهادات و مشکلات حوزه استحفاظی خود را جهت تصمیم گیری مسئولین بیان داشتند.

پرداخت آنلاین نذورات

 

از طریق درگاه امن

 

حدیث روز

حضرت علی علیه السلام اَلْخَيْرُ لا يَفْنى؛ كار خير هرگز فانى نمى شود. شرح غررالحكم: ج 1، ص 229

سایت های مرتبط

 

RSS

ذکر ایام هفته

ذکر روزهای هفته

اوقات شرعی

اینماد

 

 

تماس با ما


آدرس:
ساری، خ انقلاب، ساختمان شماره 2 استانداری، طبقه دوم

ایمیل:info[at]mazandatabat[dot]ir

شماره تماس: 01133310322

شماره حساب ها:

49/7878 بانک سپه

1025 بانک ملی