ویدئو

پیاده روی اربعین حسینی نمایش اقتدار جبهه حق در برابر ظلم جهانی است

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

  

  

 

 

به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان گردهمایی مدیران اجرایی و مسئولین در حوزه های بهداشت،امنیتی،بانوان و اسکان با حضور مدیر کل امنیتی انتظامی استان مازندران و دبیر ستاد مدیریت اربعین استان،مسئولین ستاد بازسازی عتبات عالیات استان و شهرستان ها،معاون هماهنگ کننده سپاه کربلای مازندران،مسئول کمیته آموزشی و فرهنگی ازبعین حسینی و موکبداران استان در محل استانداری مازندران برگزار گردید.

ابتدا محمدحسن اصغری مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران ضمن خیر مقدم گویی گزارشی از روند ساماندهی و برنامه ریزی،استفاده بهینه از امکانات و ظرفیت های موجود استان و تعامل با مسئولین امر،دقت در جمع آوری کمک های مردمی و نگهداری امکانات جمع آوری شده و شفاف سازی در هزینه کرده ارائه گزارش عملکرد به مردم نحوه کنترل و نظارت مطالبی را بیان کردند.

در ادامه آقای شیرازی مدیر کل امنیتی انتظامی استان مازندران و دبیر ستاد اربعین حسینی ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات و فعالیت های ستاد بازسازی عتبات عالیات استان در زمینه شفاف سازی برنامه ریزی و ساماندهی مناسب موکبداران در امر اسکان زائرین و نحوه خدمات رسانی مطالبی را پیرامون جلوه های زیبای اربعین حسینی و حرکت عظیم پیاده روی بیان کردند.

وی گفت: پیاده روی اربعین حسینی نمایش اقتدار جبهه حق در برابر ظلم جهانی است.دشمنانی که زیارت چند هزار نفره سابق را در اربعین تحمل نکردند امروز نظاره گره حرکت سیل گونه و میلیونی زائران آن حضرت هستند که بصورت خودجوش و کاملا مردمی چشمان جهانیان را مات و مبهوت خود ساخته است.

آنگاه هر یک از مسئولین استانی پیرامون حوزه وظایف خود و مسئولین موکبداران پیشنهادات و مشکلات حوزه استحفاظی خود را جهت تصمیم گیری مسئولین بیان داشتند.

پرداخت آنلاین نذورات

 

از طریق درگاه امن

 

حدیث روز

رسول خدا صلی الله علیه و آله : أَلدّالُّ عَلَى الْخَيْرِ كَفاعِلِه؛ كسى كه ديگران را به كار نيك راهنمائى كند گـويـا خـود، آن را انـجـام داده اسـت. وسائل الشيعه: ج 11، ص 398

سایت های مرتبط

 

RSS

ذکر ایام هفته

ذکر روزهای هفته

اوقات شرعی

اینماد

 

 

تماس با ما


آدرس:
ساری، خ انقلاب، ساختمان شماره 2 استانداری، طبقه دوم

ایمیل:info[at]mazandatabat[dot]ir

شماره تماس: 01133310322

شماره حساب ها:

49/7878 بانک سپه

1025 بانک ملی