ویدئو

شفافیت مهمترین راهکار اعتمادسازی است

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 

                                                         

 

به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران نشست مشترک مسئولین ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان های منطقه یک استان مازندران در شهرستان بهشهر برگزار گردید.

ابتدا محمد باقر قزلباش جانشین ناحیه سپاه شهرستان بهشهر ضمن خیر مقدم و تقدیر و تشکر از اقدامات و فعالیت های ستاد بازسازی عتبات عالیات مطالبی بیان کردند

 سپس محمدحسن اصغری مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران ضمن تقدیر و تشکر و تبریک به مناسبت میلاد با سعادت کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه (س) و دهه کرامت گزارشی از روند بازسازی و برنامه های در دست اقدام و جلسه مسئولین ستاد بازسازی عتبات عالیات استان های کشور با مسئولین ستاد مرکز در کربلا برگزار گردید مطالبی را بیان کردند.

وی در ادامه افزود: ستاد بازسازی عتبات عالیات از جمله تشکیلات مردم نهاد است که بر اساس نذورات مردمی قدم های خود را بر می دارد و در این زمینه مردم ولایتمدار ایران اسلامی خصوصا مازندرانی ها هیچگاه در خدمت به اهل بیت (ع) و بازسازی و توسعه حرم های مطهر آنها در عتبات کوتاهی نکرده اند. امروز شفافیت مهمترین راهکار اعتماد سازی است و بر این اساس مردم به ستاد بازسازی عتبات عالیات اعتماد کرده و می کنند و ما باید همه تلاش خود را بکار ببندیم ، امانتداری ، اعتماد به نفس داشتن ، عمل کردن به مؤلفه های فوق کار ماست و خدمت در عتبات عالیات یک نعمت است و باید قدر آن را بدانیم.

مسئول ستاد عتبات عالیات استان به نقش مردم شهیدپرور شهرستان بهشهر در انقلاب دفاع مقدس و بازسازی عتبات عالیات پرداختند.

محمدحسن اصغری در ادامه افزود: خادمین اهل بیت بودن یک افتخار است و کسی نمیتواند این را از دست ما بگیرد مگر اینکه خودمان نسبت به وظایف خودمان کم لطفی کنیم.

مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان به برگزاری جلسات در خصوص اربعین حسینی اشاره کردند و گفتند: هر سال که پیش می رویم شرایط پیچیده تر و سخت تر می شود در کربلا 450 موکب برپا می شود عراقی ها اربعین را فقط کربلا می دانند و ما ایرانی ها کل اعتاب مقدسه در عراق را اربعین میدانیم لذا ما کمک کار مردم عراق هستیم باید با مشارکت هم بتوانیم زائران اباعبدالله الحسین (ع) را یاری نمایند.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین سید محمد شفیع سیدی مسئول امور روحانیون ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران ضمن عرض تبریک به مناسبت میلاد با سعادت حضرت معصومه (س) گفت: لقب کریمه اهل بیت در خصوص آن حضرت حکایت از شآن و مرتبه وی نزد پروردگار دارد و خداوند متعال ایشان را جهت بندگی خالصانه،زندگی با برکتی عنایت نموده که در حال حیات و ممات منشاء کرامات و عنایات خاص گردد.

و در پایان هر یک از مسئولین ستاد شهرستان های منطقه یک نقطه نظراتی را بیان کردند و مسئولین ستاد شهرستان ها به بیان برنامه های خود پرداختند.

پرداخت آنلاین نذورات

 

از طریق درگاه امن

 

حدیث روز

امام باقر (سلام الله علیه) : الدُّعاءُ يَرُدُّ القَضاءِ وقَد اُبرِمَ إبراماً. دعا، قضا را گر چه حتمى و قطعى شده باشد بر مى گرداند. میزان الحکمة : ج4 ص 19 ح 576

سایت های مرتبط

 

RSS

ذکر ایام هفته

ذکر روزهای هفته

اوقات شرعی

اینماد

 

 

تماس با ما


آدرس:
ساری، خ انقلاب، ساختمان شماره 2 استانداری، طبقه دوم

ایمیل:info[at]mazandatabat[dot]ir

شماره تماس: 01133310322

شماره حساب ها:

49/7878 بانک سپه

1025 بانک ملی