ویدئو

امروز همکاری با ستاد بازسازی عتبات عالیات یک توفیق الهی است

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 

به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران نشست مشترک مسئولین ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان های منطقه 2 استان مازندران در شهرستان سوادکوه برگزار گردید.

ابتدا محمدحسن اصغری مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران ضمن تقدیر و تشکر گزارشی از روند بازسازی و برنامه های در دست اقدام مطالبی را بیان کردند.

وی در ادامه افزود: مشارکت داوطلبانه مردم مازندران را افتخاری ماندگار بیان کرد که با توجه به ویژگی هایی که استان مازندران  دارد و حضور چشمگیر مردم استان در برنامه های معنوی مرتبط با اهل بیت (ع) این دیار ولایتمدار نقش ارزنده خود را در طول این سال ها ایفاد نمود و امروز با حمایت و پشتیبانی مردم پاک نیت مازندران در امر جمع آوری نذورات نسبت به سایر استان ها پیشرفت تحسین برانگیزی داشته اند.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین علی رحیمی گرگانی مسئول محترم امور روحانیون ستاد بازسازی عتبات عالیات مرکز ضمن تقدیر و تشکر از مسئولین ستاد عتبات عالیات استان خاطرنشان کرد ستاد بازسازی عتبات عالیات مازندران هم اکنون یکی از ستاد های فعال و برتر کشور است و همواره در اجرای پروژه های محوله به بهترین شکل ممکن عمل کرده است.

حجت الاسلام گرگانی با اشاره به ساخت صحن حضرت زهرا(س) در نجف اشرف گفت: صحن حضرت زهرا(س) یکی از بناهای بزرگ جهان اسلام است وی با تاکید بر اینکه روحانیون در زمینه اطلاع رسانی،فرهنگ سازی و ترغیب مردم به منظور مشارکت،بهره گیری از ظرفیت های فرهنگی،مساجد،ائمه جمعه و جماعات،کانون های فرهنگی و هیئت های مذهبی و اقشار مختلف مردم در راستای هدایت نذورات مردمی اقدامات لازم صورت گیرد.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین رضایی امام جمعه زیراب ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات صورت گرفته  در اعتاب مقدسه گفت: بتوانیم با هم اندیشی و هم فکری از امکانات موجود جهت جذب مشارکت در برابر نگاه های مردمی بهره مند شویم و از این ظرفیت بی بدیل ستاد بازسازی عتبات عالیات در برابر نگاه های جهان اسلام که باعث عزت و شرف شیعیان در سراسر جهان است بهره مند شویم.

آنگاه حجت الاسلام سید محمد شفیع سیدی مسئول امور روحانیون ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران اظهار داشت: فعالیت ستاد بازسازی عتبات عالیات نقش اساسی در احیا و نهادینه سازی فرهنگ دینی و اهل بیت(ع) دارد و کسانی که امروز افتخار خدمت گزاری در این ستاد نصیبشان شده باید شکرگزار عنایت خداوند باشند.

در ادامه معاون فرماندار و فرماهنده سپاه سوادکوه از همه کسانی که در این امر خداپسندانه تلاش می کنند تقدیر و تشکر نمودند.

در پایان هر یک از مسئولین ستاد شهرستان های منطقه 2 نقطه نظراتی را بیان کردند و مسئولین ستاد استان به بیان برنامه های خود پرداختند

 

پرداخت آنلاین نذورات

 

از طریق درگاه امن

 

حدیث روز

رسول خدا صلی الله علیه و آله : أَلدّالُّ عَلَى الْخَيْرِ كَفاعِلِه؛ كسى كه ديگران را به كار نيك راهنمائى كند گـويـا خـود، آن را انـجـام داده اسـت. وسائل الشيعه: ج 11، ص 398

سایت های مرتبط

 

RSS

ذکر ایام هفته

ذکر روزهای هفته

اوقات شرعی

اینماد

 

 

تماس با ما


آدرس:
ساری، خ انقلاب، ساختمان شماره 2 استانداری، طبقه دوم

ایمیل:info[at]mazandatabat[dot]ir

شماره تماس: 01133310322

شماره حساب ها:

49/7878 بانک سپه

1025 بانک ملی