ویدئو

اولین جلسه ستاد بازسازی عتبات عالیات استان در سال جاری با حضور آیت الله طبرسی نماینده محترم ولی فقیه در استان برگزار گردید

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 

 

به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران به منظور ارائه گزارش عملکرد از روند بازسازی اعتاب مقدسه و برنامه های سال جاری اولین جلسه ستاد بازسازی عتبات عالیات استان با حضور حضرت آیت الله طبرسی و مسئولین ستاد بازسازی عتبات عالیات استان در دفتر آیت الله طبرسی نماینده محترم مقام معظم رهبری در استان برگزار گردید.

ابتدا حسینعلی رضایی یکی از اعضای ستاد و رابط ستاد با دفتر نماینده محترم مقام معظم رهبری در استان با ارائه گزارشی گفت: با مدیریت جناب آقای محمدحسن اصغری بعنوان مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان،شاهد تحول چشمگیر در استان بودیم که هر ساله نقش و مشارکت مازندرانی ها را بهتر از قبل میبینیم.

وی در ادامه افزود: با توجه به تحولی که در استان صورت گرفته با حضور استاندار جدید نیاز می باشد جلساتی با وی داشته تا از نحوه روند بازسازی اعتاب مقدسه و نقش استانداری و دستگاه های اجرایی استان در همراهی این کا خداپسندانه اطلاعاتب به حضورشان تقدیم گردد.

حسینعلی رضایی اظهار داشتند نقش ائمه جمعه ها در استان در این کار خداپسندانه بسیار مهم است و تاثیر حضرتعالی به همراهی نمودن آنها ضرورت دارد.

در ادامه محمدحسن اصغری مسئول ستاد بازسازی اعتاب مقدسه و نقش پر فروغ مازندرانی ها در این امر خداپسندانه گفت: الحمدلله ستاد بازسازی عتبات عالیات استان که از سال 83 کار خود را شروع کرده تا سال 96 بیش از 45 میلیارد تومان کمک های مردمی را برای بازسازی اعتاب مقدسه اعم از حرم های امام علی (ع) و صحن حضرت زهرا (س) در نجف اشرف و حرم های امام حسین (ع) و حضرت ابوالفضل (ع) و صحن حضرت زینب کبری (س) در کربلای معلی و حرم امامین جوادین در کاظمین (ع) و امامین عسکرین (ع) در سامرا و ... جمع آوری و به مبادی زیربط ارسال گردید و این کمک ها همچنان ادامه دارد و استان مازندران در طی حدود 13سال جزء 4 استان برتر کشور بوده است

آنگاه آیت الله طبرسی نماینده مقام معظم رهبری طی سخنانی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات وصف ناپذیر اعضای ستاد گفت: امروز خداوند عنایتی به ما کرده تا تحت عنوان کمک به بازسازی عتبات عالیات برای آخرتمان گوشه ای از بهشت را خریداری نماییم که قطعه ای از بهشت در خاک پاک کربلا و نجف و ... قرار دارد.

وی افزود: امیدواریم زحمات شما مورد رضایت صاحب این تشکیلات قرار گیرد. نقش شما در این راه بسیار مهم است چرا که امانتدار مردم هستید و باید برای حفظ حراست آن کوشا باشیم  و تاکنون شما از این امتحان سرافراز بیرون آمدید و کمک هایی که مردم ولایتمدار استان در این امر می کنند نشانه حسن اعتماد به مجموعه ستاد بازسازی  در عتبات عالیات استان می باشد و شما اعتماد سازی کردید.

ایت الله طبرسی نماینده مقام معظم رهبری و امام جمعه مرکز استان در ادامه به ساماندهی موکب های در اربعین اشاره کردند از مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات خواستند تا برای ساماندهی موکب های استان برای اربعین حسینی که هزاران مازندرانی با پای پیاده عازم کربلا هستند اقدامات عملی بیشتری داشته باشند چرا که امروزه دشمنان قسم خورده نسبت به اربعین حسینی حساس شدند و این راهپیمایی خودجوش اقتدار شیعه را به معرض نمایش می گذارد و این حرکت خودجوش مردمی سیاسی شده که باید احیا کنیم.

پرداخت آنلاین نذورات

 

از طریق درگاه امن

 

حدیث روز

امام علی علیه السلام: مَنْ غاظَكَ بِقُبْحِ السَّفَهِ عَلَيْكَ، فَغِظْهُ بِحُسْنِ الْحِلْمِ عَنْهُ هر كس با زشتىِ سبكسرى تو را خشمگين كرد تو با زيبايى بردبارى او را به خشم آور غررالحكم / حدیث 8620

سایت های مرتبط

 

RSS

ذکر ایام هفته

ذکر روزهای هفته

اوقات شرعی

اینماد

 

 

تماس با ما


آدرس:
ساری، خ انقلاب، ساختمان شماره 2 استانداری، طبقه دوم

ایمیل:info[at]mazandatabat[dot]ir

شماره تماس: 01133310322

شماره حساب ها:

49/7878 بانک سپه

1025 بانک ملی