ویدئو

نشست مشترک مسئولین ستاد بازسازی عتبات عالیات استان با اعضای کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 

به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران به منظور تبادل نظر و نحوه همکاری در امر بازسازی اعتاب مقدسه جلسه مشترکی با حضور مسئولین ستاد بازسازی عتبا ت عالیات استان و اعضای کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر ساری در سالن جلسات شورای اسلامی شهر ساری برگزار گردید.

در این جلسه محمدحسن اصغری مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران گزارشی از روند بازسازی اعتاب مقدسه و برنامه های در دست اجرا مطالبی را بیان نمودند.

مسئول ستاد بازسازی ضمن اشاره به اهمیت و ضرورت بازسازی اعتاب مقدسه در خصوص میزان مشارکت مردم متدین و ولایتمدار استان در این امر معنوی و خداپسندانه بیان کردند که استان مازندران تاکنون جز استان های برتر در امر بازسازی حرم های مطهر ائمه معصومین بوده اند و دلیل آن هم مشارکت فعال همه نهاد ها،سازمان ها، ادارات و الخصوص مردم فهیم مازندران بوده است.لذا با توجه به توانمندی های شورای اسلامی و شهردار محترم مرکز استان درخواست می شود در زمینه های مختلف (تبلیغات،پشتیبانی های جانبی مثل تامین بودجه جاری،تهیه مکان و استقرار ستاد و همچنین بازسازی اعتاب مقدسه) مارا یاری نمایند.

آنگاه دکتر کوروش یوسفی ساداتی رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر ساری ضمن خیر مقدم و تقدیر و تشکر از اقدامات و فعالیت های صورت گرفته گفت: مردم ولایتمدار مازندران همیشه پیشگام بودند و این فعالیت ها و حضور مشارکت آنها عمق علاقه آنها به ائمه اطهار (ع) است و حرکت آنها در مسیر احیای سنت نبوی و میراث مبارک اهل بیت (ع) می باشد.

در ادامه آقایان علی اکبر ذلیکانی نائب رئیس شورای اسلامی،علیجان شمشیربند،سید علی آقامیری،سعید نجاریان،فرامرز نقیبی و اسفندیار عشوری ضمن تقدیر و تشکر از خدمات صورت گرفته اعلام آمادگی نمودند به منظور تحقق بخشیدن در امر مشارکت و ترویج فرهنگ و ارزش های اسلامی و استفاده از این فرصت معنوی هرگونه همکاری با ستاد بازسازی عتبات عالیات صورت گیرد.

پرداخت آنلاین نذورات

 

از طریق درگاه امن

 

حدیث روز

امام صادق علیه السلام : مَن ساءَ خُلُقُهُ عَذَّبَ نَفسَهُ؛ هر كه بد اخلاق باشد، خود را شكنجه دهد. گزیده تحف العقول، ح196

سایت های مرتبط

 

RSS

ذکر ایام هفته

ذکر روزهای هفته

اوقات شرعی

اینماد

 

 

تماس با ما


آدرس:
ساری، خ انقلاب، ساختمان شماره 2 استانداری، طبقه دوم

ایمیل:info[at]mazandatabat[dot]ir

شماره تماس: 01133310322

شماره حساب ها:

49/7878 بانک سپه

1025 بانک ملی