ویدئو

هدیه یک میلیاردو ششصدو چهل میلیونی فرهنگیان و دانش آموزان مازندرانی به بازسازی عتبات عالیات

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران،نشست مشترک مسئولین ستاد بازسازی استان با مدیرکل آموزش پرورش استان مازندران در دفتر مدیرکل برگزار گردید.
ابتدا محمدحسن اصغری مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات ضمن تبریک به مدیرکل جدید آموزش و پرورش استان مازندران،گزارشی از روند بازسازی اعتاب مقدسه و نقش فرهنگیان و دانش آموزان مازندرانی در امر مرمت و توسعه و بازسازی اعتاب مقدسه مطالبی را بیان کردند
وی در ادامه افزود: فرهنگیان و دانش آموزان مازندرانی ۹۰ متر زمین جهت توسعه حرم امامین عسکرین(ع) ، ۲۷۰ متر صحن مبارک حضرت زهرا(س) ، ۶۸ متر صحن حضرت زینب کبری(س) ، و ۴۵ قالب خشت طلای گنبد امام حسین(ع) و پروژه های دیگری در حرم های امام علی(ع) ، امام حسین(ع) ، حضرت ابوالفضل عباس(ع) ، امامین جوادین(ع) و امامین عسکرین(ع) را داشتند و از بدو تاسیس تاکنون حدود ۱ میلیاردو ۶۴۰ میلیون تومان به بازسازی اعتاب مقدسه هدیه نمودند.
مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات در ادامه افزود:
عشق روز افزون مردم به ساحت خاندان عصمت و طهارت(ع) گامی در راستای اعتلای فرهنگ اسلامی و معرفی آن به ارادتمندان مکتب اهل بیت(ع) است که فرهنگیان و دانش آموزان مازندرانی تاکنون نقش ممتازی را ایفا نمودند.
آنگاه عسکری نیکزاد مدیرکل آموزش و پرورش استان مازندران ضمن خیر مقدم و تقدیر و تشکر از اقدامات صورت گرفته گفت: اهمیت و جایگاه اماکن مقدس عتبات عالیات و نقش معنوی آن به عنوان یکی از ارکان مهم حفظ و گسترش شعائر دینی و مذهبی است و نقش فرهنگیان و دانش آموزان مازندرانی این آینده سازان جامعه اسلامی کما فی السابق نقش مهم خود را در امر بازسازی اعتاب مقدسه ادامه می‌دهند و ما با تمام وجود در خدمت خواهیم بود چون این کمک جزای نیک و حسنه ای است که ما را در مسیر خدمت کمک می کند.

پرداخت آنلاین نذورات

 

از طریق درگاه امن

 

حدیث روز

امام رضا (سلام الله علیه) : ما زارَني أحَدٌ مِن أولِيائي عارِفاً بِحَقّي إلّا شُفِّعتُ فيهِ يَومَ القِيامَةِ. هيچ يك از دوستانم مرا با شناختِ حقّم زيارت نمى كند مگر اين كه در روز قيامت شفاعتم از او پذيرفته مى شود. وسائل الشيعة - ج 10 - ص 434. میزان الحکمة : ج5- ص125- ح8175

سایت های مرتبط

 

RSS

ذکر ایام هفته

ذکر روزهای هفته

اوقات شرعی

اینماد

 

 

تماس با ما


آدرس:
ساری، خ انقلاب، ساختمان شماره 2 استانداری، طبقه دوم

ایمیل:info[at]mazandatabat[dot]ir

شماره تماس: 01133310322

شماره حساب ها:

49/7878 بانک سپه

1025 بانک ملی