ویدئو

بزرگترین پشتوانه ستاد بازسازی عتبات عالیات در کشور اعتماد مردم است

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 

 

 

  

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران گردهمایی سالانه مسئولین ستاد بازسازی عتبات عالیات استان و شهرستان ها با حضور آقای حمید افضلی جانشین معاونت هماهنگ کننده ستاد بازسازی عتبات عالیات مرکز و حجت الاسلام والمسلمین غلامی مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلای مازندران در ساری برگزار گردید.

ابتدا محمدحسن اصغری مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران ضمن خیر مقدم و عرض تبریک ایام میلاد با سعادت دخت نبی مکرم اسلام،سرور بانوان جهان حضرت فاطمه زهرا (س) گفت: فاطمه زهرا (س) عطای خداوند سبحان,کوثر قرآن،الگوی بی بدیل جهانیان می باشد و همه عاشق و رهرو فرزندان فاطمه زهرا (س) می باشیم.

مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران در ادامه افزود: اقدامات ستاد بازسازی عتبات عالیات زمینه ای را فراهم می کند اندیشه های پاک اهل بیت (ع) اخلاق،سیاست و عدالت آن بزرگواران در جامعه جهانی ترویج شود. اقدامات ستاد بازسازی عتبات عالیات را نمی توان با قلم نوشت چرا این کارها و اقداماتی که شما انجام دادید از جنس دل می باشد.

محمدحسن اصغری مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان همچنین گزارشی از اقدامات و فعالیت های صورت گرفته مطالبی را بیان کردند

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین غلامی مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلای مازندران ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات و فعالیت های صورت گرفته گفت: کار شما در ستاد بازسازی عتبا ت عالیات نیاز به تبریک و تشویق ما ندارد چون شما با شناخت این راه به کارتان ادامه می دهید.

وی در ادامه به روایتی از پیامبر اسلام فرمودند: مدعیان دروغین دین اسلام را قبول دارند ولی به فرزندان و اهل بیتم بی حرمتی می کنند.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلای مازندران در ادامه افزود:در دوره ای از مذاکرات هسته ای دشمنان اعلام کرده شما یک اصل را از قانون اساسی تان بردارید با شما کاری نداریم و آن اصل حاکمیت بود.

آنگاه حمید افضلی معاون جانشین هماهنگ کننده ستاد بازسازی عتبات عالیات مرکز طی سخنانی ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات صورت گرفته و نقش استان مازندران در امر بازسازی اعتاب مقدسه مطالبی را بیان کردند وی در ادامه افزود: بزرگترین پشتوانه در کشور اعتماد مردم است و باید مواظب باشیم تا خدشه ای به آن وارد نشود.

یکی از اقدامات ستاد که کمتر از آن سخن به میان آمده،علاوه بر ساختن،موضوع حفظ آثار تاریخی ایران در حرم ها و اعتاب مقدسه بود برای بسیاری از حکام خیلی خوشایند نبوده و این آثار در کشور عراق باقی بماند تلاش زیادی داشته اند مسجد صفوی را هم تخریب کنند.این مسجد امروز پس از احیا بخشی از حرم شده است.حرم حضرت علی (ع) تمامی اشعار فارسی و ترکی جمع آوری شده در گوشه ای رها شده بودند با انتقال به ایران و املاح و ترمیم به مکان اصلی خود بازگشت داده و نصب شده اند.در واقع یکی از وظایف ما حفظ آثار تاریخی ایران در کشور عراق می باشد.

معاون جانشن هماهنگ کننده ستاد بازسازی عتبات عالیات مرکز اشاره ای به روند بازسازی داشته و افزود: اقداماتی که ستاد در عراق داشته برای خیلی ها باورش سخت بوده ولی مهندسین و نیروهای ایرانی توانستند با حمایت و کمک خداوند تبارک و تعالی هر ناممکنی را ممکن سازند و پروژه هایی همچون صحن حضرت فاطمه زهرا(س)، لاغرسازی ستون ها در حرم امام حسین (ع)،صدور خدمات فنی و مهندسی استفاده از نیروهای مهندسین ایرانی و مصالح ایرانی و صدها پروژه دیگر نقش کلیدی خود را نشان دهد و مازندران تاکنون نقش خوب و ارزنده ای را ایفا نموده و از مسئول ستاد و اعضای ستاد در استان و شهرستان ها تقدیر و تشکر می نماییم.

در پایان احکام 3 نفر از مسئولین جدید شهرستان های کلاردشت،سوادکوه و مشاور فرهنگی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان اهدا گردید.

پرداخت آنلاین نذورات

 

از طریق درگاه امن

 

حدیث روز

حضرت مهدی (علیه السلام) ما أرْغَمُ أنْفُ الشَيْطانَ بِشَىءٍ مِثْلَ الصَّلاةِ، فَصَلِّها وَ أرْ غَمْ أنْفَ الشَّيْطانَ؛ با هيچ چيز مثل نماز، بينى شيطان به خاك ماليده نمى شود پس نماز را به پادار و بينى شيطان را به خاك بمال. بحارالانوار، ج 53، ص 182

سایت های مرتبط

 

RSS

ذکر ایام هفته

ذکر روزهای هفته

اوقات شرعی

اینماد

 

 

تماس با ما


آدرس:
ساری، خ انقلاب، ساختمان شماره 2 استانداری، طبقه دوم

ایمیل:info[at]mazandatabat[dot]ir

شماره تماس: 01133310322

شماره حساب ها:

49/7878 بانک سپه

1025 بانک ملی