ویدئو

نشست مشترک مسئولین ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان های منطقه 3 در شهرستان نور برگزار گردید

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 

ابتدا محمدحسن اصغری مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات در پی بروز حادثه تاسف بار برای نفت کش ایرانی سانچی و جان باختن دریانوردان دریا دل کشورمان،ضمن عرض تسلیت به خانواده های داغدار،نقش آفرینان صنعت دریانوردی و صنعت کشور عموم ملت ایران اظهار داشت وقوع سانحه ناگوار و دلخراش آتش سوزی برای کشتی نفت کش کشورمان در سواحل شرقی چین که موجب درگذشت جمعی از خدمه و پرسنل زحمت کش آن شد قلوب آحاد ملت ایران را محزون کرد.

مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران در ادامه ضمن تقدیر و تشکر از برادران و خواهران به ارائه عملکرد ستاد در خصوص بازسازی و توسعه اعتاب مقدسه مطالبی را بیان کردند و افزودند:تلاش شما دوستان برای بازسازی و توسعه یک رسالت دینی و اعتقادی و زنده نگه داشتن شعائر دین محسوب می شود امیدواریم این خدمات و زحمات همیشه ماندگار بماند.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین حاجی زاده امام جمعه ایزدشهر ضمن خیر مقدم و تقدیر و تشکر از اقدامات صورت گرفنه،وجود اردارت به خاندان ائمه معصومین(ع) در تارو پود همه شیعیان و ارادتمندان در امر کمک به بازسازی اعتاب مقدسه را یک سعادت دانست و اظهار داشت :در خدمت به ائمه اطهار(ع) بودند یک اجر دنیوی و اخروی به شمار می رود و همه کسانی که در این مسیر گام بر می دارند باید شکر گذار باشند وی در ادامه به روایتی از پیامبر (ص) فرمودند که هر کس قبور معصومین (ع) را تعمیر می کند به شفاعت من وارد می شود و خداوند بزرگ به شما وعده بهشت داده و همیشه با یاد خدا و ذکر خدا در این مسیر حرکت کنیم.

آنگاه سرهنگ اسدی فرمانده سپاه شهرستان نور ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات صورت گرفته گفت:

عتبات عالیات محل تقرب انسان به سوی خدا است و با استفاده از فرصت های بدست آمده باید نهایت استفاده را این زمینه بعمل آوریم و توفیق الهی که در این مقطع زمانی نصیب ما شده است باید با بصیرت کامل گوش به فرامین رهبری معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای باشیم تا بتوانیم این مسیر را به خوبی بپیمائیم

در پایان جلسه هر یک از مسئولین ستاد شهرستان ها اعم از برادران و خواهران به بیان سوالات خود پرداخته و مسئولین ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران پاسخ های لازم را ارائه دادند.

پرداخت آنلاین نذورات

 

از طریق درگاه امن

 

حدیث روز

امام حسن (سلام الله علیه) : مَن عَرَفَ اللَّهَ أحَبَّهُ. هر كس خدا را بشناسد، دوستش بدارد. دوستی در قرآن وحدیث: ص414 – ح 963

سایت های مرتبط

 

RSS

ذکر ایام هفته

ذکر روزهای هفته

اوقات شرعی

اینماد

 

 

تماس با ما


آدرس:
ساری، خ انقلاب، ساختمان شماره 2 استانداری، طبقه دوم

ایمیل:info[at]mazandatabat[dot]ir

شماره تماس: 01133310322

شماره حساب ها:

49/7878 بانک سپه

1025 بانک ملی