ویدئو

نشست مشترک مسئولین ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان های منطقه یک در گلوگاه برگزار شد

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 

 

ابتدا محمدحسن اصغری مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران ضمن تقدیر و تشکر از برادران و خواهران به ارائه عملکرد ستاد در خصوص بازسازی و توسعه مرمت اعتاب مقدسه پرداخت با تاکید بر اینکه کار ما مردمی است و مردم نیز برای بازسازی عتبات عالیات همکاری خوبی دارند گفت:

در حالی که کشور علی رغم مشکلات اقتصادی و حوادث غیر مترقبه مثل زلزله پیش آمده میزان مشارکت و استقبال مردم ولایتمدار استان بسیار خوب بوده است و زیباترین جلوه های عاشقانه خود را به آستان ملکوتی و قدسی ائمه اطهار را نشان دادند.

وی در ادامه به جریانات اخیر پرداخت و اظهار داشت:

فرمان آشوب از اتاق فکر مثلث شوم استکبار جهانی آمریکا،انگلیس،اسرائیل و با پول های عربستان سعودی و اجرای وا مانده گروهک های ضد انقلاب صورت می گیرد.

مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران گفت:

اکنون چند روزی است که اتاق های فکر در دستگاه های خارجی بیگانه متشکل از زمینه برای پیاده سازی پروژه های شوم و از پیش برنامه ریزی شده خود علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی را مناسب دیده و برای عقده گشایی دست به کار شده اند.حمایت این مثلث شوم از اغتشاشات و اقدامات خشونت آمیز در برخی نقاط کشور در واقع محصول ماه ها رایزنی و هم اندیشی در اتاق های فکر مشترک است که مقامات آنها تشکیل داده اند.

سپس آقای اتابکی فرماندار محترم شهرستان گلوگاه ضمن تقدیر و تشکر گزارشی از اقدامات صورت گرفته در امر جمع آوری نذورات مردم ولایمدار شهرستان گلوگاه مطالبی را بیان کردند.

وی افزود:مردم گلوگاه نیز به لطف حمایت های مردمی و مسئولین خوشبختانه کمک های قابل توجهی به امر بازسازی بازسازی اعتاب مقدسه داشتند و مردم فهیم ما امتحان خود را در تمامی صحنه ها پس دادند و در دفاع مقدس نقش ارزشمندی را ایفا کردند و امروز شاهد مشارکت مردمی در تمامی صحنه ها هستیم.

آنگاه سرهنگ حسن پور فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان گلوگاه ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات صورت گرفته وظایف و ماموریت ستاد بازسازی عتبات عالیات را مهم دانست و افزود:

کسی که در این کار ورود پیدا می کند جز زحمت،پیگیری و وقت گذاشتن نیست و اصل کمک را متاثر از باورهای دینی و اعتقادی دانست و برای اینکه بتوانیم در پیشگاه خداوند و اهل بیت (ع) سربلند باشیم باید تلاش و همت خود را برای تجهیز در بازسازی  و توسعه اعتاب مقدسه بیشتر کنیم.

در پایان جلسه هر یک از مسئولین ستاد شهرستان ها اعم از برادران و خواهران به بیان سوالات خود پرداخته و مسئولین ستاد بازسازی عتبات عالیات استان پاسخ های لازم را ارائه دادند.

پرداخت آنلاین نذورات

 

از طریق درگاه امن

 

حدیث روز

امام رضا (سلام الله علیه) : ما زارَني أحَدٌ مِن أولِيائي عارِفاً بِحَقّي إلّا شُفِّعتُ فيهِ يَومَ القِيامَةِ. هيچ يك از دوستانم مرا با شناختِ حقّم زيارت نمى كند مگر اين كه در روز قيامت شفاعتم از او پذيرفته مى شود. وسائل الشيعة - ج 10 - ص 434. میزان الحکمة : ج5- ص125- ح8175

سایت های مرتبط

 

RSS

ذکر ایام هفته

ذکر روزهای هفته

اوقات شرعی

اینماد

 

 

تماس با ما


آدرس:
ساری، خ انقلاب، ساختمان شماره 2 استانداری، طبقه دوم

ایمیل:info[at]mazandatabat[dot]ir

شماره تماس: 01133310322

شماره حساب ها:

49/7878 بانک سپه

1025 بانک ملی