ویدئو

نام مازندران در هرکجا اعتاب مقدسه می درخشد

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

نام مازندران در هرکجا اعتاب مقدسه می درخشد

به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران همایش و تجلیل از خیرین و نیکوکاران آملی در مشارکت ساخت و بازسازی اعتاب مقدسه با حضور امام جمعه،معاون فرماندار،و جمعی از مسئولین و نیکوکاران آملی در مصلی شهر آمل برگزار گردید.

ابتدا سید جلیل مرتضوی امام جمعه و رئیس هیئت امنای ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان آمل ضمن خیر مقدم و تبریک ماه مبارک رمضان ماه عترت و قرآن ماه صیام، ماه مغفرت،ماه ، تمرین عشق و اراده و تمرین گذشتن از خویش برای رسیدن به معشوق و تقدیر و تشکر از فعالیت و اقدامات  صورت گرفته گفت : آباد کردن اعتاب مقدسه خدمتی بس بزرگ است. بر آستان اهل بیت (ع) و نام مازندران در هر کجا اعتاب مقدسه می در خشد.و حضور چشمگیر مردم استان مازندران در طول قرن ها در برنامه های معنوی مرتبط به اهل بیت (ع) نقش ارزنده ای در بازسازی عتبات عالیات ایفا کردند و خدمت گزاری به آستان مقدس و بزرگ اهل بیت امتیازات و یژه ای دارد که خداوند به بندگان خود عطا کرده است.

وی در ادامه افزود: ما با حمایت و پشتیبانی خیرین نیکوکاران و پاک نیت در استان ولایتمدار نسبت به جمع آوری و ارسال کمک های مردمی به ستاد بازسازی عتبات عالیات اقدام میکنیم تا بخشی از توانمندی های در این حوزه را کما فی السابق به نمایش گذاشته شود.و از این فرصت تاریخی بازسازی عتبات عالیات مغتنم بدانیم و هرکسی به هر طریقی که می تواند از این فضای بوجود آمده استفاده کند و شاید این فرصت دیگر تکرار نشود.

در ادامه محمد حسن اصغری مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان ضمن تبریک ماه مبارک رمضان ماه نزول قرآن ماه عزت و برکت و با گرامیداشت یا دو خاطره امام راحل معمار بزرگ انقلاب اسلامی گزارشی از روند بازسازی اعتاب مقدسه و برنامه های در دست اجراء مطالبی را بیان نمودند و از مسئولین برگزار کننده این همایش تجلیل نمودند.

وی در ادامه افزود:با استفاد از فرصت ها به ویژه در مناسبت های مذهبی می توان تاثیر سزایی در راستای جذب مشارکت مردمی داشت و توفیق بزرگی است که به لطف الهی نصیب ما شده و همه باید در ساخت و بازسازی این اماکن نورانی تلاش کنیم مردم استان مازندران مشارکت خوبی در راستای بازسازی و توسعه عتبات عالیات داشته اند، و این نشان از ارادت خاص مردم این دیار به اهل بیت (ع) می باشد امرو زشاهدیم مردم ولایتمدار آمل تا کنون هزینه 187متر مربع از صحن مبارک حضرت زهرا (س) در جوار حرم امام علی (ع) در نجف اشرف به ارزش 5میلیاردو 610 میلیون ریال  را پرداختند  و همچنین در پروژ ه های مختلف دیگر اعتاب مقدسه نقش ارزشمندی را ایفا نمودند.

آنگاه دکتر محمدپور عمران مدیر کل صنعت،معدن و تجارت استان ضمن تقدیر و شکر از اقدامات صورت گرفته در اعتاب مقدسه گفت : بتوانیم باهم اندیشی  و  هم فکری از امکانات موجود جهت جذب مشارکت های مردمی بهره مند شویم و از این ظرفیت بی بدلیل ستاد بازسازی عتبات عالیات در برابر نگاه های جهان اسلام که باعث عزت شیعیان در سراسر جهان شده درست بهره مند شویم.

پرداخت آنلاین نذورات

 

از طریق درگاه امن

 

حدیث روز

امام علی علیه السلام: مَنْ غاظَكَ بِقُبْحِ السَّفَهِ عَلَيْكَ، فَغِظْهُ بِحُسْنِ الْحِلْمِ عَنْهُ هر كس با زشتىِ سبكسرى تو را خشمگين كرد تو با زيبايى بردبارى او را به خشم آور غررالحكم / حدیث 8620

سایت های مرتبط

 

RSS

ذکر ایام هفته

ذکر روزهای هفته

اوقات شرعی

اینماد

 

 

تماس با ما


آدرس:
ساری، خ انقلاب، ساختمان شماره 2 استانداری، طبقه دوم

ایمیل:info[at]mazandatabat[dot]ir

شماره تماس: 01133310322

شماره حساب ها:

49/7878 بانک سپه

1025 بانک ملی