ویدئو

جلسه هم اندیشی مسئولین ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستانهای منطقه یک استان مازندران

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

جلسه هم اندیشی مسئولین ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستانهای منطقه یک استان مازندران

به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران جلسه مسئولین ستاد بازسازی عتبات عالیات منطقه یک استان با حضور مسئولین و اعضای ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستانها برگزار گردید.

ابتدا محسن رمضانی مسئول ستاد  بازسازی عتبات عالیات شهرستان ساری ضمن خیر مقدم، گزارشی از فعالیت ها و اقدامات صورت گرفته در حوزه شهرستان ساری در امر بازسازی اعتاب مقدسه مطالبی را بیان کردند.

آنگاه محمد حسن اصغری مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان ضمن عرض تبریک به مناست فرا رسیدن حلول ماه مبارک رمضان و عرض تبریک سوم خرداد آزادسازی خرمشهر که آن را نماد ایثار و پیروزی و مقاومت نامید گفت:سالکان حماسه آفرین با قطرات خون خویش حماسه بی نظیری بپا کردندو یک شبه راه صد ساله را در نور دیدند و افتخار بزرگی برای کشور به ارمغان آوردند وی در ادامه گزارشی از روند بازسازی اعتاب مقدسه در سال گذشته و برنامه های درست اجراء مطالبی را بیان کردند.

مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان به نقش مردم مازندران در امر بازسازی ،مرمت و توسعه اعتاب مقدسه پرداخت و تصریح کرد: با توجه به ویژگی هایی که استان مازندران دارد و حضور چشمگیر مردم استان در برنامه ای معنوی مرتبط با اهل بیت (ع) این دیار ولایتمدار نقش ارزنده خود را در طول این سالها ایفاء نموده اند.و امروز با حمایت و پشتیبانی مردم پاک نیت مازندران نسبت به جمع آوری نذورات نسبت به سایر استان ها از ویژگی منحصر به فردی برخوردار هستند و از همه مسئولین ستاد بازسازی عتبات عالیات استان و از همه کسانی که در این امر خداپسندانه ستاد را یاری نمودند نهایت تقدیر و تشکر را بعمل آوردند.

در پایان هریک از مسئولین ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستانهای منطقه یک به بیان گزارش از اقدامات و فعالیت های خود در سال 95 و برنامه های سال 96 مطالبی را بیان کردند و مسئولین ستاد بازسازی عتبات عالیات استان بنا به نیاز به سوالات پاسخ دادند.

پرداخت آنلاین نذورات

 

از طریق درگاه امن

 

حدیث روز

امام زمان حضرت مهدي -عجل الله تعالی فرجه الشریف- فرمودند: إِنّا غَیْرُ مُهْمِلینَ لِمُراعاتِكُمْ، وَلا ناسینَ لِذَكْرِكُمْ، وَلَوْلا ذلِكَ لَنَزَلَ بِكُمُ الَّلأْواءُ وَاصْطَلَمَكُمُ الاَْعْداءُ ... ما در رسیدگى و سرپرستى شما كوتاهى و اهمال نكرده و یاد شما را از خاطر نبرده ایم كه اگر جز این بود، دشوارى ها و مصیبت ها بر شما فرود مى آمد و دشمنان، شما را ریشه كن مى نمودند ... احتجاج، ج2، ص323

سایت های مرتبط

 

RSS

ذکر ایام هفته

ذکر روزهای هفته

اوقات شرعی

تماس با ما


آدرس:
ساری، خ انقلاب، ساختمان شماره 2 استانداری، طبقه دوم

ایمیل:info[at]mazandatabat[dot]ir

شماره تماس: 01133310322

شماره حساب ها:

49/7878 بانک سپه

1025 بانک ملی