ویدئو

دیدار اعضای ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران با استاندار

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

دیدار اعضای ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران  با استاندار

 

به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران ، جمعی از اعضای ستاد بازسازی عتبات عالیات استان با دکتر ربیع فلاح استاندار مازندران دیدار کردند .

 

ابتداء محمد حسن اصغری مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران گزارشی  از روند بازسازی اعتاب مقدسه و برنامه های در دست اجرا و جایگاه و نقش مردم ولایتمداراستان مازندران در امر بازسازی مطالبی را بیان کردند.

وی در ادامه افزود: امروز جوامع اسلامی بیش از هر چیز و زمان دیگر به حفظ وحدت نیاز دارد و بازسازی اعتاب مقدسه و توجه به اماکن مذهبی نمونه بارزی از حرکت در مسیر تحکیم وحدت امت اسلامی است و خدمت به اهل بیت عصمت و طهارت (ع) از اهداف مقدسه بازسازی عتبات عالیات است و در این راستا مردم ودیار علوی استان مازندران خوب درخشیدند.

آنگاه دکتر ربیع فلاح استاندار مازندران ضمن خیر مقدم و تقدیر و تشکر از خدمات و اقدامات صورت گرفته  در امر بازسازی حرم های مطهر ائمه معصومین (ع) گفت : هیچ سعادتی بالاتر و برتر از خدمت کردن در راه اهل بیت (ع) نیست این اماکن مقدس پناهگاه مردم بوده و شیعیان در این اماکن احساس آرامش کرده و در شرایط کنونی این امریک فرصت بینظیر معنوی است که باید از آن استفاده کرد شهدای ما در 8 سال دفاع مقدس درخشیدند و آرزوی زیارت اعتاب مقدسه را داشتند و ما باید به پاس داشت آرمان های شهدا همت خود را جزم کرده و در امر بازسازی و توسعه حرم های ائمه معصومین (ع) سنگ تمام بگذاریم و آرزو دیرینه شهدا را جامعه عمل بپوشانیم.

 

پرداخت آنلاین نذورات

 

از طریق درگاه امن

 

حدیث روز

امام باقر (سلام الله علیه) : الدُّعاءُ يَرُدُّ القَضاءِ وقَد اُبرِمَ إبراماً. دعا، قضا را گر چه حتمى و قطعى شده باشد بر مى گرداند. میزان الحکمة : ج4 ص 19 ح 576

سایت های مرتبط

 

RSS

ذکر ایام هفته

ذکر روزهای هفته

اوقات شرعی

اینماد

 

 

تماس با ما


آدرس:
ساری، خ انقلاب، ساختمان شماره 2 استانداری، طبقه دوم

ایمیل:info[at]mazandatabat[dot]ir

شماره تماس: 01133310322

شماره حساب ها:

49/7878 بانک سپه

1025 بانک ملی