ویدئو

دیدار مسئولین ستاد بازسازی عتبات عالیات استان با آیت الله نظری

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

دیدار مسئولین ستاد بازسازی عتبات عالیات استان با آیت الله نظری 

 

به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران جمعی از اعضای ستاد بازسازی عتبات عالیات استان در دفتر حضرت آیت الله شیخ عبدالله نظری یکی ازعلمای بزرگ استان در ساری دیدار کردند.

ابتداءمحمد حسن اصغری مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان گزارشی از فعالیت ها و  اقدامات صورت گرفته و برنامه های در دست اقدام ارائه دادند .

 

وی در ادمه افزود : ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران یکی از موفق ترین ستادهاست یادآور شد در سه سال متوالی رتبه برتر را کسب کرد که این نتیجه فعالیت همه افراد و حمایت همه جانبه مردم و عشق و ارادت وصف ناپذیر مردم به اهل بیت (ع) می باشد و این ستاد باپشتوانه مردمی توانسته پروژه های مختلفی را در زمینه رفاهی ،خدماتی ، عمرانی ، در حرم های شریف ظرف حدود 12 سال گذشته به اتمام برساند که در امر رفاه زائرین نقشی کلیدی داشته باشد.

آنگاه حضرت آیت الله عبدالله نظری خادم الشریعه ضمن تقدیر و تشکر خدمت و تلاش در آستان اهل بیت (ع) را توفیق بزرگی دانست که خداوند آن را به بندگان خاص خود روزی می کند و کسانی که موجب رفاه زائرین ائمه اطهار (ع) را فراهم نمایند و خدمتگذاران آنان باشند به هر نحو و هر نوع که امکان پذیر باشد ثواب حسناتی دارند و انوار مکرم پایه سعادت ،برکت عزت و رحمت را نازل می کند لذا قدر این امتیاز و منزلت را در این عصر و زمانه بدانیم و یک توفیق الهی است که ما در این مسیر حرکت می کنیم و شایسته است همه ما با مشارکت خود در این اقدام ارزشمند همگام شده و در خدمت گذاری به اهل بیت(ع) توفیق مضاعف داشته باشیم . 

پرداخت آنلاین نذورات

 

از طریق درگاه امن

 

حدیث روز

امام علی علیه السلام: مَا أَكْثَـرَ اَلْعِبـَرَ وَ أَقَـلَّ اَلاِعْتِبَـارَ چه بسيار است پنـدها و چه اندكاند، پنـد پـذيران. نهج البلاغه/کلمات قصار 297

سایت های مرتبط

 

RSS

ذکر ایام هفته

ذکر روزهای هفته

اوقات شرعی

اینماد

 

 

تماس با ما


آدرس:
ساری، خ انقلاب، ساختمان شماره 2 استانداری، طبقه دوم

ایمیل:info[at]mazandatabat[dot]ir

شماره تماس: 01133310322

شماره حساب ها:

49/7878 بانک سپه

1025 بانک ملی