ویدئو

تامین هزار خشت طلای گنبد امام حسین (ع) توسط مازندرانی ها

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

تامین هزار خشت طلای گنبد امام حسین (ع) توسط مازندرانی ها

 

به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران نشست مشترک اعضای ستاد بازسازی عتبات عالیات استان با فرماندهی نیروی انتظامی استان در دفتر فرماندهی این نیرو در استان برگزار گردید.

ابتداء محمد حسن اصغری مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان گزارشی از فعالیت ها روند بازسازی  و برنامه های آتی اعتاب مقدسه مطالبی را بیان کردند.

 

وی افزود : با همیاری مردم و لطف خداوند تبارک و تعالی در سال گذشته موفق شدیم همانند سال های گذشته نقش خوبی در امر بازسازی و توسعه اعتاب مقدسه داشته باشیم ومازندرانی ها موفق شدند هزار خشت طلای گنبد امام حسین (ع) را تامین کنند امید است با هم اندیشی و هم فکری و استفاده از امکانات و ظرفیت های موجود جهت جذب مشارکت های مردمی بهره مند شویم و در راستای تحقق بخشیدن به اهداف بازسازی و توسعه اعتاب مقدسه گامهای مهم تری برداریم .

در ادامه سردار سید محمود میر فیضی فرمانده نیروی انتظامی استان مازندران ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات و فعالیت های صورت گرفته وجود حب و ارادت به خاندان ائمه اطهار (ع) در تارپود همه شیعیان و کمک به ساخت عتبات عالیات را یک سعادت دانست و کسانی که در بازسازی، مرمت و توسعه اعتاب مقدسه مشارکت می کنند از اجر اخروی و دنیوی بهره خواهند برد.

پرداخت آنلاین نذورات

 

از طریق درگاه امن

 

حدیث روز

امام على (سلام الله علیه) : كانَ رَسولُ اللَّهِ(ص) دائِمَ البِشرِ، سَهلَ الخُلقِ، لَيِّنَ الجانِبِ. پيامبر خدا، همواره خوش رو، خوش خو و نرم خو بود. معانى‌الأخبار - ص 83. حكمت نامه پيامبر اعظم(ص) : ج8- ص22- ح5703

سایت های مرتبط

 

RSS

ذکر ایام هفته

ذکر روزهای هفته

اوقات شرعی

تماس با ما


آدرس:
ساری، خ انقلاب، ساختمان شماره 2 استانداری، طبقه دوم

ایمیل:info[at]mazandatabat[dot]ir

شماره تماس: 01133310322

شماره حساب ها:

49/7878 بانک سپه

1025 بانک ملی