ویدئو

ستاد بازسازی عتبات عالیات ابراز ارادات قلبی به اهل بیت (ع) است

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

ستاد بازسازی عتبات عالیات ابراز ارادات قلبی به اهل بیت (ع) است

به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران به منظور بحث و تبادل نظر و ارائه گزارش از فعالیتها و اقدامات صورت گرفته در سال 95و برنامه های در دست اقدام  سال96 با حضور مسئولین ستاد بازسازی عتبات عالیات استان در دفتر نماینده محترم ولی فقیه در استان مازندران  برگزار گردید.

ابتداء محمد حسن اصغری مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان ضمن تقدیر و تشکر از حمایت های نماینده محترم مقام معظم رهبری در امر بازسازی و توسعه اعتاب مقدسه گزارشی از فعالیت های صورت گرفته و برنامه های در دست اقدام مطالبی را بیان کردند.

 

وی در ادامه افزود: ستاد بازسازی عتبات عالیات با عنایت خداوند متعال و یاری گرفتن از ائمه اطهار (ع) توانسته نقش خوبی را جهت رفاه حال زائرین ایفا نماید و مردم مازندران با توجه به عشق و علاقه وافری که به ائمه اطهار(ع) دارند با تمامی وجود هرچه از دستشان برآمده کوتاهی نکرده اند وبه عنوان نمونه مردم مازندران تاکنون هزینه حدود 3 هزار متر مربع از صحن حضرت زهرا (س) را تامین نموده اند.

آنگاه حضرت آیت الله نورالله طبرسی نماینده مقام معظم رهبری در استان و نماینده مردم مازندران در خبرگان رهبری ضمن تقدیر و تشکر گفت : نمیدانم با چه زبانی و بیانی از شما دست اندرکاران ستاد بازسازی در استان تشکر کنم که با فعالیت های خود مایه مباهات استان مازندران هستید.

وی در ادامه افزود : بازسازی عتبات عالیات خشت روی هم گذاشتن نیست بلکه ابراز ارادت قلبی به اهل بیت (ع) است و اهمیت بازسازی برکسی پوشیده نیست و تلاش برای بازسازی و توسعه رایک رسالت دینی برای امت اسلامی به ویژه ملت مسلمان و ولایت مدار دانست و گفت ائمه معصومین (ع) حقایق ابدی هستند و همیشه ماندگار خواهند بود و حفظ منزلت اولیایی الهی و تعمیر بقاع متبرکه از وظایف همه عاشقان و شیفتگان به اهل بیت (ع) می باشد.

پرداخت آنلاین نذورات

 

از طریق درگاه امن

 

حدیث روز

حضرت محمد صلى الله عليه و آله و سلّم : إنَّ العبدَ لَيَرفَعُ يَدَهُ إلى اللّه ومَطعَمُهُ حَرامٌ ، فكيفَ يُستَجابُ لَهُ وهذا حالُهُ ؟! همانا بنده دستش را (براى دعا) به درگاه خدا بالا مىبرد در حالى كه خوراكش حرام است ؛ با چنين حالى ، چگونه دعايش مستجاب شود ؟. إرشاد القلوب : 149 منتخب ميزان الحكمة : 196

سایت های مرتبط

 

RSS

ذکر ایام هفته

ذکر روزهای هفته

اوقات شرعی

تماس با ما


آدرس:
ساری، خ انقلاب، ساختمان شماره 2 استانداری، طبقه دوم

ایمیل:info[at]mazandatabat[dot]ir

شماره تماس: 01133310322

شماره حساب ها:

49/7878 بانک سپه

1025 بانک ملی