ویدئو

گردهمایی سالانه مسئولین ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

گردهمایی سالانه مسئولین ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران

 

 

 

به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران گردهمایی سالانه مسئولین ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستانها و استاندر محل سپاه شهرستان جویبار برگزار گردید.

در این گردهمایی سالانه سردار محمد حسین بابایی فرمانده سپاه کربلای مازندران از کار در ستاد بازسازی عتبات عالیات به عنوان بالاترین و بهترینخدمت برای رضای خداوند یاد کرد و گفت:افرادی که در ستاد بازسازی عتبات عالیات مشغول هستند واسطه میان ائمه اطهار (ع) و زائران هستند و به واسطه خدمت به زائران اجر عظیمی خواهند گرفت.

وی در ادامه افزود: عزت امروز ما در جهان نشات گرفته از معارف اهل بیت(ع) است و آنچه کشور ما را حفظ نموده فرهنگ دینی و عاشورایی است و خدا را باید شکرگذار باشیم که توفیق خدمت در راه آستان اهل بیت(ع) را به ما داده است.

آنگاه محمد حسن اصغری مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان ضمن عرض خیر مقدم گزارشی از روند بازسازی اعتاب مقدسه و نذورات جمع آوری شده و همچنین برنامه های در دست اجرا مطالبی را بیان کردند.

مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران یکی از وظایف مسئولین ستاد را در امر جذب و مشارکت های مردمی،مطالعه ،برنامه ریزی،آسیبشناسی و هدف گذاری به تفکیک شهرستانها و بخش های زیر مجموعه،تقویت و انسجام سازی،رفع موانع احتمالی آمار جذب نذورات مردمی را تا حد چشمگیری افزایش دهد که خوشبختانه شما مسئولین امر تلاش کردید برنامه های مورد نظر را که ستاد مرکز و ستاد استان ارائه داده علیرغم مشکلات اقتصادی و معشیتی مردم تحقق پیدا کند.

وی در ادامه مشارکت  در بازسازی عتبات عالیات را توفیق بزرگ الهی دانست و اظهار داشت این افتخار نصیب هر کسی نمی شود لذا از این فرصت بدست آمده باید نهایت استفاده را جهت تحقق بخشیدن به اهداف مورد نظر داشته باشیم.

در این همایش سالانه فرمانده سپاه ناحیه مقاومت شهرستان جویبار سرهنگ پاسدار اسماعیل نادعلی بعنوان میزبان ضمن خیر مقدم و تقدیر و تشکر ازاقدامات و فعالیت های صورت گرفته گفت:عتبات عالیات مرکز توجه عشاق است و توفیق بازسازی اعتاب مقدسه مصداق روشنی از تصمیم شعائر الهیاست.

در پایان هر یک از مسئولین به ارائه نقطه نظرات خود پرداخته و عزم راسخ خود را نسبت به بازسازی اعتاب مقدسه جزم نمودند.

پرداخت آنلاین نذورات

 

از طریق درگاه امن

 

حدیث روز

رسول خدا صلی الله علیه و آله : أَلدّالُّ عَلَى الْخَيْرِ كَفاعِلِه؛ كسى كه ديگران را به كار نيك راهنمائى كند گـويـا خـود، آن را انـجـام داده اسـت. وسائل الشيعه: ج 11، ص 398

سایت های مرتبط

 

RSS

ذکر ایام هفته

ذکر روزهای هفته

اوقات شرعی

تماس با ما


آدرس:
ساری، خ انقلاب، ساختمان شماره 2 استانداری، طبقه دوم

ایمیل:info[at]mazandatabat[dot]ir

شماره تماس: 01133310322

شماره حساب ها:

49/7878 بانک سپه

1025 بانک ملی