ویدئو

امروز فرصت تاریخی بازسازی اعتاب مقدسه را مقتنم بشماریم

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

امروز فرصت تاریخی بازسازی اعتاب مقدسه را مقتنم بشماریم

 

 

به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران نشست مشترک مسئولین ستاد بازسازی عتبات عالیات استان با مدیرعامل و مسئول حراست شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران در دفتر مدیرعامل برگزار گردید.

ابتدا محمد حسن اصغری مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان گزارشی از روند بازسازی،مرمت و توسعه اعتاب مقدسه و برنامه های آتی مطالبی را بیان کردند.

وی در ادامه افزود: امروز فرصت تاریخی و استثنایی بوجود آمده و باید غنیمت شمرد گفت:این ستاد با پشتوانه مردمی توانسته پروژه های مختلفی را در زمینه رفاهی،خدماتی،عمرانی و ... را در حرم های شریف به اتمام رساند و پروژه های در دست اجراء دارد و کارهایی که امروز صورت می گیرد با عشق و علاقه و دلی است و ابراز محبت به اهل بیت(ع) یکی از خصائص مذهب شیعه است و راز و رمز تشیع همین اعتاب مقدسه است و هر چه اینها را ارج بنهیم کم است.

آنگاه مهندس محمد مونسی مدیر عامل صنایع چوب و کاغذ مازندران ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت ها و اقدامات صورت گرفته گفت: کشورمان در این عرصه ها همواره پیشگام بوده و این مهم نشان دهنده عمق علاقه ملت ایران به ائمه اطهار(ع) است و زنده نگه داشتن نام و تکریم اهل بیت پیامبر اکرم (ص) توفیق بزرگ و دائمی برای ما محسوب می شود

 

پرداخت آنلاین نذورات

 

از طریق درگاه امن

 

حدیث روز

امام رضا (سلام الله علیه) : ما زارَني أحَدٌ مِن أولِيائي عارِفاً بِحَقّي إلّا شُفِّعتُ فيهِ يَومَ القِيامَةِ. هيچ يك از دوستانم مرا با شناختِ حقّم زيارت نمى كند مگر اين كه در روز قيامت شفاعتم از او پذيرفته مى شود. وسائل الشيعة - ج 10 - ص 434. میزان الحکمة : ج5- ص125- ح8175

سایت های مرتبط

 

RSS

ذکر ایام هفته

ذکر روزهای هفته

اوقات شرعی

تماس با ما


آدرس:
ساری، خ انقلاب، ساختمان شماره 2 استانداری، طبقه دوم

ایمیل:info[at]mazandatabat[dot]ir

شماره تماس: 01133310322

شماره حساب ها:

49/7878 بانک سپه

1025 بانک ملی