ویدئو

عملکرد ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران قابل تقدیر است

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

عملکرد ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران قابل تقدیر است

به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران به منظور تبادل نظر و ارائه گزارش از روند بازسازی اعتاب مقدسه اعضای ستاد بازسازی عتبات عالیات استان دیداری با حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی امام جمعه شهرستان بابل برگزار گردید.

ابتدا محمد حسن اصغری مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان گزارشی از روند بازسازی عتبات عالیات و عملکرد اربعین حسینی مطالبی را بیان کردند.

وی در ادامه سرانه جذب کمک های مردمی نذورات مردم ولایتمدار مازندران تحسین و نقش مردم در یازسازی عتبات عالیات را همچون مشارکت آنان در دفاع مقدس دانستند.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی امام جمعه  شهرستان بابل ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات خوب و موثر ستاد بازسازی عتبات عالیات استان افزود: مرمت و بازسازی اماکن مقدس مصداق خدمت به زائرین ائمه اطهار(ع) است.ستاد بازسازی  عتبات عالیات استان با حلقه های ارتباطی با مردم و ایجاد اعتماد و اطمینان کارنامه درخشان و قابل تقدیری را به جا گذاشته است و این حرکات در فرهنگ اهل بیت (ع) تاکید فراوان شده است.

وی در ادامه افزود :نظارت هیچگونه تضادی با اعتماد پیدا نمی کند بلکه هر چه کار گزار ارزشمندتر و اعتماد به او بیشتر باشد نظارت بر او دقیق خواهد بود و امروز ما شاهد هستیم ستاد بازسازی عتبات عالیات  استان مازندران تاکنون رعایت تمامی جوانب امر را نموده و امانتدار خوبی برای مردم ائمه معصومین(ع) می باشد و یکی از عوامل موفقیت روش صحیح بازگو کردن عملکرد ستاد و نظارت دقیق بر امورات است.

پرداخت آنلاین نذورات

 

از طریق درگاه امن

 

حدیث روز

امام زمان حضرت مهدي -عجل الله تعالی فرجه الشریف- فرمودند: إِنّا غَیْرُ مُهْمِلینَ لِمُراعاتِكُمْ، وَلا ناسینَ لِذَكْرِكُمْ، وَلَوْلا ذلِكَ لَنَزَلَ بِكُمُ الَّلأْواءُ وَاصْطَلَمَكُمُ الاَْعْداءُ ... ما در رسیدگى و سرپرستى شما كوتاهى و اهمال نكرده و یاد شما را از خاطر نبرده ایم كه اگر جز این بود، دشوارى ها و مصیبت ها بر شما فرود مى آمد و دشمنان، شما را ریشه كن مى نمودند ... احتجاج، ج2، ص323

سایت های مرتبط

 

RSS

ذکر ایام هفته

ذکر روزهای هفته

اوقات شرعی

تماس با ما


آدرس:
ساری، خ انقلاب، ساختمان شماره 2 استانداری، طبقه دوم

ایمیل:info[at]mazandatabat[dot]ir

شماره تماس: 01133310322

شماره حساب ها:

49/7878 بانک سپه

1025 بانک ملی