ویدئو

بازدید مدیر کل صدا و سیمای مرکز مازندران از ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

بازدید مدیر کل صدا و سیمای مرکز مازندران از ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران

 

 

به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان آقای علی صادق مقدسی مدیر کل صدا و سیمای جمهوری اسلامی مرکز مازندران از ستاد بازسازی عتبات عالیات استان بازدید کردند.

در این بازدید محمد حسن اصغری مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران ضمن خیر مقدم و عرض تبریک به مناسبت ایام میلاد با سعادت پیامبر گرامی اسلام گزارشی از روند بازسازی و توسعه اعتاب مقدسه مطالبی را بیان کردند.

وی افزود:مردم گرداننده کار بازسازی عتبات عالیات هستند و شور و شوق  مردم جهت این امر مقدس وصف ناپذیر است و مشارکت خود را در  این امر خدا پسندانه افتخار بزرگی می دانند که برخواسته از ارادت و عشق به ائمه اطهار و اهل بیت (ع) است و از همکاری صمیمانه صدا و سیمای مرکز مازندران تقدیر و تشکر نمودند و خواستار  توجه و مساعدت بیشتری در این امر شدند.آنگاه علی صادق مقدسی مدیر کل صدا و سیمای جمهوری اسلامی مرکز مازندران ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت ها و اقدامات صورت گرفته گفت؛عشق و دلدادگی نسبت به خاندان نبوی،در مردم ایران زمین به طور فطری نهادینه شده است و علاقمندی به خاندان اهل بیت (ع) نشانه مودت و محبت این مردم و بزرگترین سرمایه در بازسازی عتبات عالیات هستند و فعالیت های رسانه ای از جمله صدا و سیما نقش مهمی در اطلاع رسانی و ارتقاء تعاملات مردم می تواند داشته باشد و آگاهی بخشی در این خصوص می تواند کمک شایسته ای نماید که این البته نیازمند داشتن محتوای مطلوب و مناسب نیز بوده که بتواند در انتقال پیام مورد نظر موثر واقع گردد.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز مازندران،کار رسانه ای،تبلیغی و مطبوعاتی در جلب مشارکت مردمی را موثر دانست و اعلام کرد صدا و سیمای مرکز مازندران با تمام وجود آماده است از تمامی ظرفیت ها در محورهای مختلف همکاری نماید.

پرداخت آنلاین نذورات

 

از طریق درگاه امن

 

حدیث روز

امام على (سلام الله علیه) : كانَ رَسولُ اللَّهِ(ص) دائِمَ البِشرِ، سَهلَ الخُلقِ، لَيِّنَ الجانِبِ. پيامبر خدا، همواره خوش رو، خوش خو و نرم خو بود. معانى‌الأخبار - ص 83. حكمت نامه پيامبر اعظم(ص) : ج8- ص22- ح5703

سایت های مرتبط

 

RSS

ذکر ایام هفته

ذکر روزهای هفته

اوقات شرعی

تماس با ما


آدرس:
ساری، خ انقلاب، ساختمان شماره 2 استانداری، طبقه دوم

ایمیل:info[at]mazandatabat[dot]ir

شماره تماس: 01133310322

شماره حساب ها:

49/7878 بانک سپه

1025 بانک ملی