ویدئو

کمک به بازسازی عتبات عالیات یک سعادت است

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

کمک به بازسازی عتبات عالیات یک سعادت است

 

 

به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان سردار محمد حسین بابایی فرمانده محترم سپاه کربلا مازندران به اتفاق جانشین و مسئولین فرهنگی سپاه کربلا از ستاد بازسازی عتبات عالیات استان بازدید بعمل آورده و با مدیران ستاد نشستی داشته اند در این نشست ابتدا محمد حسن اصغری مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات مازندران ضمن عرض خیر مقدم گزارشی از روند بازسازی و توسعه اعتاب مقدسه مطالبی را بیان کردند و اعلام نمودند مشارکت مردم ولایتمدار استان در این امر خداپسندانه تاکنون بسیار چشمگیر بوده است و در ادامه سردار محمد حسین بابایی با قدردانی از زحمات کارکنان ستاد بازسازی عتبات عالیات مازندران اعلام داشتند؛ کمک به بازسازی و توسعه عتبات عالیات یک سعادت است و این سعادت نصیب کسی نمی شود مگر اینکه عاشق اهل بیت (ع) باشند.

ایشان در ادامه افزودند ما باید با استفاده از فرصت های مذهبی و نیروهای تاثیر گذار همچون روحانیت،حوزه های علمیه،مداحان،صداوسیما،سایتها،روزنامه های محلی بتوانیم در جهت اطلاع رسانی و جذب کمک های مردمی بیشتر بهرمند شویم و در پایان با بررسی مشکلات و نیازمندیهای ستاد،ضمن رهنمودهای لازم،جهت حل آن تصمیماتی را اتخاذ فرمودند.

پرداخت آنلاین نذورات

 

از طریق درگاه امن

 

حدیث روز

رسول خدا صلی الله علیه و آله : أَلدّالُّ عَلَى الْخَيْرِ كَفاعِلِه؛ كسى كه ديگران را به كار نيك راهنمائى كند گـويـا خـود، آن را انـجـام داده اسـت. وسائل الشيعه: ج 11، ص 398

سایت های مرتبط

 

RSS

ذکر ایام هفته

ذکر روزهای هفته

اوقات شرعی

تماس با ما


آدرس:
ساری، خ انقلاب، ساختمان شماره 2 استانداری، طبقه دوم

ایمیل:info[at]mazandatabat[dot]ir

شماره تماس: 01133310322

شماره حساب ها:

49/7878 بانک سپه

1025 بانک ملی