ویدئو

مازندرانی ها تاکنون موفق شدند اعتبار 2640 مترمربع از صحن حضرت زهرا (س) در نجف اشرف را تامین کنند

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

مازندرانی ها تاکنون موفق شدند  اعتبار 2640 مترمربع از صحن حضرت زهرا (س) در نجف اشرف را تامین کنند

 

 

به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران جلسه مشترکی با حضور جمعی از اعضای ستاد بازسازی عتبات عالیات استان  با فرمانده  نیروی انتظامی استان مازندران در دفتر فرماندهی برگزار گردید.

ابتدا محمد حسن اصغری  مسئول ستاد بازسازی  عتبات عالیات استان مازندران گزارشی از روند بازسازی و برنامه های در دست اقدام اعتاب مقدسه مطالبی را بیان کردند.

وی با بیان اینکه ستاد بازسازی عتبات عالیات بیش از ده سال است که با پشتوانه عشق و ارادت شیعیان به اهل بیت(ع) و به نمایندگی از تمام مردم ولایتمدار به آستان عترت خدمت می کندافزود : در طول این سالها مردم ولایتمدار استان مازندران از حامیان اصلی این امر مقدس بودند و نقش کلیدی در امر بازسازی ،مرمت و توسعه اعتاب مقدسه داشتند و مازندرانی ها تاکنون موفق شدند هزینه 2640 مترمربع به ارزش ریالی حدود 8 میلیارد تومان از صحن حضرت زهرا(س)در جوار بارگاه ملکوتی مولای متقیان امیر مومنان علی(ع) را تامین کنند.

در ادامه سردار سید محمود میر فیضی فرمانده نیروی انتظامی استان مازندران ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات صورت گرفته از سوی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان گفت:عشق به اهل بیت(ع)راز و رمز ماندگاری ملت بزرگوار ایران است که دل در گرو محبت اهل بیت(ع) نهاد و راه ناهموار تاریخ خود را طی میکنند و نمونه بارز آن دفاع جانانه و قهرمانان ملت ایران در 8 سال دفاع مقدس موید این امر می باشد.

فرمانده نیروی انتظامی استان مازندران در ادامه افزود: شفاف سازی،اعتماد سازی ،احترام گذاشتن به مردم و ارتباط با مردم اعتماد ایجاد میکند وقتی اعتماد صورت گرفت مشارکت مردم زیاد می شود وقتی مشارکت خوب صورت گیرد به اهداف مورد نظر دسترسی پیدا میکنند این نشان می دهد ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران این مسیرها را خوب طی کرد و توانست جایگاه  ویژه ای را در سطح کشور کسب کند.

امروز همه ما وظیفه داریم در حوزه های مختلف مسئولیتی به این امر توجه کنیم شاید فردا دیر باشد لذا همه ما با تلاش مضاعف در این مقطع را سر لوح کار خود قرار دهیم  تا آیندگان درسی از این مقطع بیاموزند.

پرداخت آنلاین نذورات

 

از طریق درگاه امن

 

حدیث روز

امام باقر (سلام الله علیه) : الدُّعاءُ يَرُدُّ القَضاءِ وقَد اُبرِمَ إبراماً. دعا، قضا را گر چه حتمى و قطعى شده باشد بر مى گرداند. میزان الحکمة : ج4 ص 19 ح 576

سایت های مرتبط

 

RSS

ذکر ایام هفته

ذکر روزهای هفته

اوقات شرعی

تماس با ما


آدرس:
ساری، خ انقلاب، ساختمان شماره 2 استانداری، طبقه دوم

ایمیل:info[at]mazandatabat[dot]ir

شماره تماس: 01133310322

شماره حساب ها:

49/7878 بانک سپه

1025 بانک ملی