ویدئو

آرد 30 هزار زائر اربعین حسینی(ع) از سوی مازندران تامین می شود

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

آرد 30 هزار زائر اربعین حسینی(ع) از سوی مازندران تامین می شود

به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران مهندس سید محمد جعفری مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 2 کشور به همراه تعدادی از اعضای شرکت بازرگانی غله در دفتر ستاد بازسازی عتبات عالیات استان حضور یافتند.

ابتدا محمد حسن اصغری مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان گزارشی از روند بازسازی اعتاب مقدسه و برنامه های در دست اجرا وهمچنین برنامه های اربعین حسینی مطالبی را بیان کردند.

وی در ادامه افزود: راهپیمایی اربعین حسینی بزرگترین قرار عاشقانه جهانیان است که در مسیر دلدادگی به ساحت اهل بیت (ع) شور و شعور حسینی را به منصه ظهور می گذارد و مراسم اربعین نمایشگاه وحدت ، همبستگی ، و عظمت دوستداران سید الشهدا است.

در ادامه سید محمد جعفری مدیر عامل غله و خدمات بازرگانی منطقه 2 کشور گفت نان و بخشی از برنج مصرفی 30 هزار زائر پیاده اربعین حسینی از سوی مازندران تامین می شود.

مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 2 کشور افزود: کل آرد مورد نیاز  برای تامین نان و بخشی از برنج مصرفی 30 هزار زائر مازندرانی اربعین حسینی توسط شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 2 با همکاری انجمن صنفی کارخانجات آرد استان و شرکت حمل و نقل بین المللی خلیج فارس تامین می شود.

مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 2 با بیان این مطلب اظهار داشت: موکب های مردمی که در کربلا مستقر می شوند آرد مورد نیاز و بخشی از برنج آنان تامین خواهد شد.

سید محمد جعفری تصریح کرد : این میزان از آرد و برنج تامین شده توسط شرکت غله برای 30 هزار زائر مازندرانی اربعین حسینی که در راهپیمایی  شرکت می کنند دیده شده است و اقدامات یاد شده در راستای بر گزاری باشکوه مراسم اربعین سید و سالار شهیدان در سال 95 است.

 

پرداخت آنلاین نذورات

 

از طریق درگاه امن

 

حدیث روز

حضرت محمد صلى الله عليه و آله و سلّم : إنَّ العبدَ لَيَرفَعُ يَدَهُ إلى اللّه ومَطعَمُهُ حَرامٌ ، فكيفَ يُستَجابُ لَهُ وهذا حالُهُ ؟! همانا بنده دستش را (براى دعا) به درگاه خدا بالا مىبرد در حالى كه خوراكش حرام است ؛ با چنين حالى ، چگونه دعايش مستجاب شود ؟. إرشاد القلوب : 149 منتخب ميزان الحكمة : 196

سایت های مرتبط

 

RSS

ذکر ایام هفته

ذکر روزهای هفته

اوقات شرعی

تماس با ما


آدرس:
ساری، خ انقلاب، ساختمان شماره 2 استانداری، طبقه دوم

ایمیل:info[at]mazandatabat[dot]ir

شماره تماس: 01133310322

شماره حساب ها:

49/7878 بانک سپه

1025 بانک ملی