ویدئو

خدمت به اهل بیت (ع) از اهداف مهم ستاد بازسازی عتبات عالیات است

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

خدمت به اهل بیت (ع) از اهداف مهم ستاد بازسازی عتبات عالیات است

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان به منظور بحث و تبادل نظر پیرامون جمع آوری نذورات دانش آموزان قائمشهری جلسه ای با حضور جانشین فرمانده سپاه شهرستان قائمشهر،مسئولین آموزش و پرورش،مسئولین ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان و معاون فنی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان در محل سپاه شهرستان قائمشهر برگزار گردید.

ابتدا سرگرد اسماعیل ابراهیم نژاد جانشین فرمانده سپاه شهرستان قائمشهر ضمن خیر مقدم وتبریک به مناسبت هفته دفاع مقدس  با اشاره به اهمیت حفظ و نگهداری قبور مطهر اهل بیت(ع) ، مهمترین نکته در بازسازی عتبات عالیات را حفظ شان و منزلت امامان معصوم (ع) بیان داشت و گفت : حرم های مطهر ائمه اطهار(ع) باید درخور شان و مقام آن بزرگواران حفظ و حراست شود زیرا این مکان های مقدس پناه گاه مردم بوده و شیعیان در این اماکن مقدس احساس آرامش کرده و نیازها و حاجت های خود را از آن بزرگواران درخواست میکنند که این موضوع بسیار مهم است.

آنگاه سید عباس محدث نیا معاون ستاد بازسازی عتبات عالیات استان ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات و فعالیت های صورت گرفته توسط ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان قائمشهر گزارشی از روند بازسازی اعتاب مقدسه و برنامه های در دست اقدام مطالبی را بیان کردند.

وی در ادامه اظهار داشت : توجه و خدمت به اهل بیت(ع) یکی از اتفاق های با برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است که با استفاده از آن میتوانیم توشه ای برای آخرت خود فراهم کنیم.

وی خدمت به اهل بیت(ع)،توسعه حرم آنها و فراهم کردن آرامش زوار حرم های مطهر امامان(ع) را از اهداف مهم ستاد بازسازی عتبات عالیات عنوان کرد و گفت : در حال حاضر پروژه های بسیاری در اعتاب مقدسه توسط مهندسین ومتخصصین ایرانی در حال اجراست.

در ادامه امامعلی بابایی کارشناس مسئول امور پرورشی آموزشی و پرورش شهرستان قائمشهر کار بازسازی اعتاب مقدسه را یک کار فرهنگی معنوی  و یک عمل بزرگ ارزشی و خداپسندانه و انقلابی دانست و اعلام کرد با تمام وجود مانند سالهای گذشته در خدمت اعتاب مقدسه خواهیم بود.

در پایان شعبان حاجیان مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان قائمشهرضمن تقدیر و تشکر از تمامی مسئولین و دست اندرکاران امر اظهار داشت : امروز با تعامل،ارتباط،همکاری و همفکری در صدد جمع آوری نذورات مردم هستیم و مردم ولایی و ارزشی قائمشهر نقش خوبی را در امر بازسازی اعتاب مقدسه داشتند و این عشق و ارادت روز افزون مردم سبب شده تا کشور ما در بازسازی عتبات عالیات حضور چشمگیری داشته باشد.

مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان قائمشهر تبیین جایگاه و مقام اهل بیت(ع) را از رسالت های مهم این ستاد بیان کرد ویادآور شد :حرم اهل بیت(ع)  مهمترین مرکز فرهنگی و درس گرفتن از رفتار و کردار آنها بزرگترین حرکت فرهنگی است.

 

پرداخت آنلاین نذورات

 

از طریق درگاه امن

 

حدیث روز

امام علی علیه السلام: مَا أَكْثَـرَ اَلْعِبـَرَ وَ أَقَـلَّ اَلاِعْتِبَـارَ چه بسيار است پنـدها و چه اندكاند، پنـد پـذيران. نهج البلاغه/کلمات قصار 297

سایت های مرتبط

 

RSS

ذکر ایام هفته

ذکر روزهای هفته

اوقات شرعی

تماس با ما


آدرس:
ساری، خ انقلاب، ساختمان شماره 2 استانداری، طبقه دوم

ایمیل:info[at]mazandatabat[dot]ir

شماره تماس: 01133310322

شماره حساب ها:

49/7878 بانک سپه

1025 بانک ملی