ویدئو

آئین معارفه مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان فریدونکنار برگزار گردید

امتیاز کاربران

به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات  استان مازندران آئین معارفه مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان فریدونکنار با حضور امام جمعه،فرماندار،فرمانده سپاه و جمعی از مسئولین شهرستان برگزار گردید.در این مراسم محمدحسن اصغری مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و خدمات ارزشمند جناب آقای صادقی و نقش شهرستان فریدونکنار در امر بازسازی اعتاب مقدسه مطالبی را بیان کردند.در ادامه حکم انتصاب آقای هادی بصیر برادر بزرگوار دو شهید را بعنوان مسئول ستاد معرفی و برای وی در لباس خادم الحسین آرزوی توفیف کردند.

دلدادگی به اهل بیت(ع) در ایران همواره در طول تاریخ جلوه گر بود

امتیاز کاربران

به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران گردهمایی سالانه مسئولین ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان ها و استان با حضور حضرت حجت الاسلام و المسلمین محمدی نماینده محترم ولی فقیه در ستاد بازسازی عتبات عالیات کشور در سالن اجتماعات امامزاده عباس ساری برگزار گردید.

در این گردهمایی سالانه ابتدا محمدحسن اصغری مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران  ضمن خیر مقدم و عرض تبریک حلول ماه رجب گزارشی از روند بازسازی اعتاب مقدسه و نذورات جمع آوری شده و برنامه های آتی مطالبی را بیان کردند.

مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران یکی از وظایف مسئولین ستاد در امر جذب و مشارکت های مردمی،برنامه ریزی،آسیب شناسی و هدف گذاری تقویت و انسجام سازی،رفع موانع احتمالی دانست و افزود:مازندران تاکنون به پشتوانه مردم ولایتمدار  علرغم مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم نقش خوب و ممتازی را ایفا و از این فرصت بازسازی عتبات عالیات در این مقطع که یک موهبت الهی بود استفاده کردند،مشارکت در ساخت صحن و شبستان حضرت زهرا(س) در نجف اشرف،صحن عقیله بنی هاشم زینب کبری(س) در کربلا،اجرای ترفیع گنبد امام حسین(ع) و تقلیل و تقویت ستون های حرم مطهر امام حسین(ع) و طرح های توسعه ای دیگر در کاظمین و سامرا و دهها طرح پیگیر با پشتوانه کمک های مردمی دین خود را ادا نمودند.

آنگاه حضرت حجت الاسلام و المسلمین محمدی نماینده محترم ولی فقیه در ستاد بازسازی عتبات عالیات کشور ضمن عرض تبریک حلول ماه رجب و عرض تسلیت ایام شهادت امام هادی(ع) گفت:امام هادی(ع) را می توان پرچمدار مبارزه با انحراف دانست که با تدابیر خویش شیعه را برای ورود به دوران غیبت آماده کردند و در غالب زیارت جامعه کبیره با مضامین بلند و عرفانی به تبین عقیده مهدویت پرداختند.

نماینده محترم ولی فقیه در ستاد بازسازی عتبات عالیات کشور در ادامه افزود:شرافت ماه رجب در زبان ها،بیان ها،در عقل ها و در فکر ها نگنجد.رجب ماه استغفار است و سفارش زیادی به استغفار در این ماه شده است و رعایت کنندگان حرمت ماه رجب و عاملین به اعمال آن را پیروان واقعی اهل بیت(ع) دانستند و با اظهار به اینکه از این فرصت بهره کافی ببرید.

حجت الاسلام و المسلمین محمدی نماینده ولی فقیه در ستاد بازسازی عتبات عالیات کشور خدمت به آستان اهل بیت(ع) را محل تجمع دوستداران خاندان عترت و طهارت و بهترین مرکز ترویج فرهنگ و شعائر اسلام ناب دانست و افزود:امروز با مشارکت عموم مردم و تلاش متخصصان ستاد بازسازی عتبات عالیات برگ زرینی در تاریخ تشیع در حال شکل گیری است و دلدادگی به اهل بیت(ع) در ایران اسلامی همواره در طول تاریخ جلوه گر بود و سینه سوختگان به اهل بیت(ع) عزم خود را جزم نموده و با مشارکت خود در امر بازسازی اعتاب مقدسه توفیق بزرگی را نصیب خود نموده اند و این توفیق بزرگ الهی جزای خیر در دنیا و آخرت نصیب آنان خواهد کرد.

حجت الاسلام والمسلمین محمدی با اشاره به نقش مردم ولایتمدار مازندران در طول تاریخ پرچمدار بازسازی و توسعه اعتاب مقدسه بودند گفت:مردم مازندران در این جهاد فی سبیل الله نقش ممتازی از خود به یادگار گذاشتند و از مدیریت و توانمندی مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران تقدیر و تشکر نمودند.

در پایان گردهمایی سالانه مسئولین ستاد بازسازی عتبات عالیات از زحمات و خدمات مسئولین ستاد بازسازی عتبات عالیات  شهرستان ها که در امرجمع آوری نذورات و مشارکت  در امر باز سازی اعتاب مقدسه تلاش مضاعفی داشتند همراه با لوح تقدیر تجلیل بعمل آوردند.

آیین رونمایی از درب حرم آقا سید محمد(ع) عموی امام زمان (عج) برگزار گردید

امتیاز کاربران

به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران آیین رونمایی از درب آقا سید محمد(ع) عموی امام زمان(عج) در استان اصفهان با حضور مسئولین ستاد بازسازی عتبات عالیات کشور،استان مازندران،نماینده و مشاور استاندار مازندران برگزار گردید.

ساخت این درب که دومین درب حرم مطهر آقا سید محمد(ع) عموی بزرگوار امام زمان(عج) می باشد توسط مردم شهید پرور و ولایتمدار استان مازندران در سال 97 با هزینه یک میلیارد تومان به اتمام رسیده است.ابعاد و مشخصات این درب 2.50 در 4.58 مترمربع -طلا به کار رفته 7.50 میکرون  به مقدار 3300 گرم،مس مصرف شده 550 گیکوگرم، ورق استیل 210 کیلوگرم و شیشه مخصوص 5/15متر مربع–عملیات قلم زنی 5/18 مترمربع عملیات مینا کاری 7 متر،آبکاری طلا 23 مترمربع -چوب مصرفی ساج آفریقایی بوده است.

اصغری مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان در آیین رونمایی از درب آقا سید محمد(ع) فرمودند سید محمد که فرزند ارشد امام هادی(ع) و عموی بزرگوار امام زمان(عج) می باشند دارای کرامات بوده و در بین مردم عراق از جایگاه ویژه ای برخوردار هستند و همچنین در بین شیعیان بخصوص ایرانیان محبوبیت خاصی دارند.

مردم شریف مازندران از بدو تاسیس ستاد تاکنون برای حرم مطهر امامین عسکریین و آقا سید محمد (ع) حدود 5 میلیارد و پانصد میلیون تومان هزینه کرده است.

حضور ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران در نمایشگاه دهه مبارک فجر سال 1397

امتیاز کاربران

 

به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی،نمایشگاهی تحت عنوان دستاوردهای 40 ساله انقلاب اسلامی(افتخار به گذشته و امید به آینده) که در حسینیه عاشقان کربلا،با حضور دستگاه های فرهنگی در ساری برگزار گردید.

حضور ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران چشمگیر بود و استاندار مازندران و فرماندار شهرستان ساری و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی از غرفه ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران بازدید و از اقدامات ستاد بازسازی عتبات عالیات در امر بازسازی و توسعه اعتاب مقدسه تقدیر و تشکر نمودند.

 

آئین رونمایی از کتاب "تجلی مودت" نقش مردم مازندران در بازسازی اعتاب مقدسه

امتیاز کاربران

 

 

 

 

در آئین نماز عبادی سیاسی جمعه که با حضور آیت الله طبرسی نماینده محترم مقام معظم رهبری در استان مازندران و امام جمعه ساری نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری،رضایی فرماندار شهرستان ساری،سردار کمیل کهنسال از فرماندهان عالی رتبه لشکر 25 کربلای مازندران در دوران دفاع مقدس  و مدافعین حرم و سردار عبدالله ملکی مدیرکل بنیاد حفظ و نشر ارزش های دفاع مقدس،محمدحسن اصغری مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان و جمعی از مسئولین استان و شهرستان نمازگزاران عبادی سیاسی جمعه نیروهای نظامی و انتظامی آئین رونمایی از کتاب تجلی مودت حضور حماسی و تمدن ساز مردم مازندران در بازسازی عتبات عالیات برگزار گردید.

در این مراسم آیت الله طبرسی نماینده محترم مقام معظم رهبری در استان مازندران و سردار ملکی مدیرکل بنیاد حفظ و نشر ارزشهای دفتع مقدس از اقدامات خوب و تحسین بر انگیز ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران تقدیر و تشکر نمودند.

 

پرداخت آنلاین نذورات

 

از طریق درگاه امن

 

حدیث روز

امام باقر (سلام الله علیه) : الدُّعاءُ يَرُدُّ القَضاءِ وقَد اُبرِمَ إبراماً. دعا، قضا را گر چه حتمى و قطعى شده باشد بر مى گرداند. میزان الحکمة : ج4 ص 19 ح 576

سایت های مرتبط

 

RSS

ذکر ایام هفته

ذکر روزهای هفته

اوقات شرعی

اینماد

 

 

تماس با ما


آدرس:
ساری، خ انقلاب، ساختمان شماره 2 استانداری، طبقه دوم

ایمیل:info[at]mazandatabat[dot]ir

شماره تماس: 01133310322

شماره حساب ها:

49/7878 بانک سپه

1025 بانک ملی