ویدئو

اعزام 4 نفر نیروی سنگ کار و کمک سنگ کار به نجف اشرف

امتیاز کاربران

به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران 4 نفر نیروی فنی تخصصی سنگ کار و کمک سنگ کار به مدت یک ماه به صورت افتخاری از استان مازندران به نجف اشرف اعزام گردیدند.

محمدحسن اصغری مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران اعلام داشتند این ستاد از بدو تاسیس تاکنون 1229 نفر نیروی فنی تخصصی و خدماتی جهت بازسازی اعتاب مقدسه اعزام نموده و در سال جاری(98) این اولین گروه اعزامی می باشد که جهت بازسازی اعزام می شوند.

نقش ماندگار مردم استان مازندران در بازسازی اعتاب مقدسه

امتیاز کاربران

به گزارش روابط عمومی ستاد باز سازی عتبات عالیات استان مازندران مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران به اتفاق مسئولین فرهنگی ستاد با مدیرکل صدا و سیمای مرکز مازندران دیدار کردند.

ابتداء محمد حسن اصغری مسئول ستاد باز سازی عتبات عالیات استان مازندران گزارشی از روند بازسازی و بر نامه های در دست اجرای اعتاب مقدسه و نقش مردم ولایتمدار مازندران مطالبی بیان کردند.

در ادامه دکتر هادی ابراهیمی مدیر کل صدا وسیمای مرکز مازندران ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات ستاد بازسازی عتبات عالیات با بیان اینکه نقش ماندگار مردم استان مازندران در این راه نشانگر ارادت این مردم به خاندان اهل بیت رسول الله(ص) است صدا و سیما می تواند همچون گذشته این ابراز ارادت مردم را در قالب برنامه های متنوع ،مستندها، زیر نویس ، تیزر ها و بر نامه های زنده تلویزیونی و رادیویی به اطلاع علاقمندان برساند.

در پایان از سوی مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران کتاب تجلی مودت که سند پر افتخار حضور مردم مازندران در امر باز سازی اعتاب مقدسه را به وی اهداء نمود.

کار برای ائمه معصومین(ع) یک توفیق الهی است

امتیاز کاربران

 

 

به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران دیدار نوروزی با آیت الله طبرسی نماینده محترم مقام معظم رهبری در استان با حضور تعدادی از اعضای ستاد بازسازی عتبات عالیات استان در دفتر کار ایشان برگزار گردید.

ابتدا محمدحسن اصغری مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان ضمن عرض تبریک به مناسبت سال جدید و عرض تسلیت به مناسبت حادثه دیدگان سیل اخیر کشور خصوصا استان های شمالی مازندران وگلستان گزارشی از روند بازسازی اعتاب مقدسه و برنامه های آتی (سال 98) را بیان کردند.

وی در ادامه افزود:مردم ولایتمدار استان مازندران با مشارکت خود در امر بازسازی اعتاب مقدسه حماسه ای دیگری را خلق کردند و با دل و جان برای اهل بیت(ع) خدمت می کنند و ارادت خود را به ائمه معصومین(ع) نشان می دهند و امروز تمامی مسئولین ستاد بازسازی عتبات عالیات استان و مشارکتشان در امر بازسازی حرم های مطهر تحسین بر انگیز بوده است.

آنگاه آیت الله نوراله طبرسی نماینده محترم مقام معظم رهبری در استان مازندران و نماینده مردم ولایتمدار استان در خبرگان رهبری و امام جمعه ساری ضمن خیر مقدم و تبریک سال جدید و عرض تسلیت به خانواده های حادثه دیدگان سیل اخیر کشور خصوصا شمال کشور و از تمامی مسئولین و دست اندر کاران که در  امرجمع آوری نذورات و هدایای مردم جهت باز سازی اعتاب مقدسه تلاش و کوشش نمودند  تقدیر و تشکر کردند .آیت الله طبرسی نماینده محترم مقام معظم رهبری در استان توسعه حرم های ائمه معصومین(ع) را تعظیم شعائر الهی دانست و گفت:هرچه در این مکان ها که محل خودسازی و تهذیب نفس و ارتباط با اولیاء الهی است هزینه شود بهره برداری معنوی صورت می گیرد و خداوند به زندگی هدیه کنندگان و کسانیکه در امر جمع اوری نقش دارند جهت امر بازسازی اعتاب مقدسه برکت می دهد و کار کردن در این مسیر برای ائمه معصومین(ع) یک توفیق الهی است و هر کسی در این مسیر قدمی برمی دارد به خودش خدمت کرده و بسی مایه افتخار است.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با توجه به اینکه سالیانی در امر بازسازی اعتاب مقدسه می گذرد افزود:در این مقطع بر ضرورت مدیریت و جذب هوشمندانه تاکید و بر استفاده از تمامی ظرفیت های مردمی استان جهت تسریع در بازسازی و ایجاد تسهیلات برای رفاه زائران قبور مطهر ائمه اطهار(ع) تاکید کردند.

آئین معارفه مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان فریدونکنار برگزار گردید

امتیاز کاربران

به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات  استان مازندران آئین معارفه مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان فریدونکنار با حضور امام جمعه،فرماندار،فرمانده سپاه و جمعی از مسئولین شهرستان برگزار گردید.در این مراسم محمدحسن اصغری مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و خدمات ارزشمند جناب آقای صادقی و نقش شهرستان فریدونکنار در امر بازسازی اعتاب مقدسه مطالبی را بیان کردند.در ادامه حکم انتصاب آقای هادی بصیر برادر بزرگوار دو شهید را بعنوان مسئول ستاد معرفی و برای وی در لباس خادم الحسین آرزوی توفیف کردند.

دلدادگی به اهل بیت(ع) در ایران همواره در طول تاریخ جلوه گر بود

امتیاز کاربران

به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران گردهمایی سالانه مسئولین ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان ها و استان با حضور حضرت حجت الاسلام و المسلمین محمدی نماینده محترم ولی فقیه در ستاد بازسازی عتبات عالیات کشور در سالن اجتماعات امامزاده عباس ساری برگزار گردید.

در این گردهمایی سالانه ابتدا محمدحسن اصغری مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران  ضمن خیر مقدم و عرض تبریک حلول ماه رجب گزارشی از روند بازسازی اعتاب مقدسه و نذورات جمع آوری شده و برنامه های آتی مطالبی را بیان کردند.

مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران یکی از وظایف مسئولین ستاد در امر جذب و مشارکت های مردمی،برنامه ریزی،آسیب شناسی و هدف گذاری تقویت و انسجام سازی،رفع موانع احتمالی دانست و افزود:مازندران تاکنون به پشتوانه مردم ولایتمدار  علرغم مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم نقش خوب و ممتازی را ایفا و از این فرصت بازسازی عتبات عالیات در این مقطع که یک موهبت الهی بود استفاده کردند،مشارکت در ساخت صحن و شبستان حضرت زهرا(س) در نجف اشرف،صحن عقیله بنی هاشم زینب کبری(س) در کربلا،اجرای ترفیع گنبد امام حسین(ع) و تقلیل و تقویت ستون های حرم مطهر امام حسین(ع) و طرح های توسعه ای دیگر در کاظمین و سامرا و دهها طرح پیگیر با پشتوانه کمک های مردمی دین خود را ادا نمودند.

آنگاه حضرت حجت الاسلام و المسلمین محمدی نماینده محترم ولی فقیه در ستاد بازسازی عتبات عالیات کشور ضمن عرض تبریک حلول ماه رجب و عرض تسلیت ایام شهادت امام هادی(ع) گفت:امام هادی(ع) را می توان پرچمدار مبارزه با انحراف دانست که با تدابیر خویش شیعه را برای ورود به دوران غیبت آماده کردند و در غالب زیارت جامعه کبیره با مضامین بلند و عرفانی به تبین عقیده مهدویت پرداختند.

نماینده محترم ولی فقیه در ستاد بازسازی عتبات عالیات کشور در ادامه افزود:شرافت ماه رجب در زبان ها،بیان ها،در عقل ها و در فکر ها نگنجد.رجب ماه استغفار است و سفارش زیادی به استغفار در این ماه شده است و رعایت کنندگان حرمت ماه رجب و عاملین به اعمال آن را پیروان واقعی اهل بیت(ع) دانستند و با اظهار به اینکه از این فرصت بهره کافی ببرید.

حجت الاسلام و المسلمین محمدی نماینده ولی فقیه در ستاد بازسازی عتبات عالیات کشور خدمت به آستان اهل بیت(ع) را محل تجمع دوستداران خاندان عترت و طهارت و بهترین مرکز ترویج فرهنگ و شعائر اسلام ناب دانست و افزود:امروز با مشارکت عموم مردم و تلاش متخصصان ستاد بازسازی عتبات عالیات برگ زرینی در تاریخ تشیع در حال شکل گیری است و دلدادگی به اهل بیت(ع) در ایران اسلامی همواره در طول تاریخ جلوه گر بود و سینه سوختگان به اهل بیت(ع) عزم خود را جزم نموده و با مشارکت خود در امر بازسازی اعتاب مقدسه توفیق بزرگی را نصیب خود نموده اند و این توفیق بزرگ الهی جزای خیر در دنیا و آخرت نصیب آنان خواهد کرد.

حجت الاسلام والمسلمین محمدی با اشاره به نقش مردم ولایتمدار مازندران در طول تاریخ پرچمدار بازسازی و توسعه اعتاب مقدسه بودند گفت:مردم مازندران در این جهاد فی سبیل الله نقش ممتازی از خود به یادگار گذاشتند و از مدیریت و توانمندی مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران تقدیر و تشکر نمودند.

در پایان گردهمایی سالانه مسئولین ستاد بازسازی عتبات عالیات از زحمات و خدمات مسئولین ستاد بازسازی عتبات عالیات  شهرستان ها که در امرجمع آوری نذورات و مشارکت  در امر باز سازی اعتاب مقدسه تلاش مضاعفی داشتند همراه با لوح تقدیر تجلیل بعمل آوردند.

پرداخت آنلاین نذورات

 

از طریق درگاه امن

 

حدیث روز

امام مهدی (سلام الله علیه) : أكثِرُوا الدُّعاءَ بِتَعجيلِ الفَرَجِ فَإِنَّ ذلِكَ فَرَجُكُم. براى تعجيل در فرج بسيار دعا كنيد، كه مايه گشايش در كار شما است. كمال الدّين - ص 485

سایت های مرتبط

 

RSS

ذکر ایام هفته

ذکر روزهای هفته

اوقات شرعی

اینماد

 

 

تماس با ما


آدرس:
ساری، خ انقلاب، ساختمان شماره 2 استانداری، طبقه دوم

ایمیل:info[at]mazandatabat[dot]ir

شماره تماس: 01133310322

شماره حساب ها:

49/7878 بانک سپه

1025 بانک ملی