ویدئو

اعزام 4 نفر نیروی سنگ کار و کمک سنگ کار به نجف اشرف

امتیاز کاربران

به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران 4 نفر نیروی فنی تخصصی سنگ کار و کمک سنگ کار به مدت یک ماه بصورت افتخاری از استان مازندران به نجف اشرف اعزام گردیدند.

محمدحسن اصغری مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران اعلام داشتند این ستاد از بدو تاسیس تاکنون 1323 نفر نیروی فنی تخصصی و خدماتی جهت بازسازی اعتاب مقدسه اعزام نموده و در سال جاری(98) این دومین گروه اعزامی می باشد که جهت بازسازی اعزام می شوند.

شایان به ذکر می باشد در سال جاری تاکنون 12 نفر از نیروهای فنی تخصصی و خدماتی جهت بازسازی به اعتاب مقدسه اعزام گردیدند.

همکاری با ستاد بازسازی عتبات عالیات یک وظیفه دینی،اعتقادی و ارزشی است

امتیاز کاربران

نشست مشترک مسئولین ستاد باز سازی عتبات عالیات استان مازندران با معاون سیاسی امنیتی و انتظامی استانداری مازندران ابتدا اقای محمد حسن اصغری مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران گزارشی از فعالیت ها و اقدامات صورت گرفته،برنامه های در دست اقدام در امر بازسازی اعتاب مقدسه و برنامه های اربعین حسینی  مطالبی را بیان کردند.در ادامه معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندرا ن ضمن تقدیر و تشکر هرگونه همکاری با ستاد بازسازی عتبات عالیات یک وظیفه دینی،اعتقادی و ارزشی دانسته و همه ما مکلف هستیم در این امر خدمت کنیم.

مازندران از استانهای پیشرو در امر بازسازی اعتاب مقدسه می باشد

امتیاز کاربران

نشست مشترک سردار شهاب مسئول بازرسی ستاد بازسازی عتبات عالیات مرکز و سردار فرجی مسئول حراست ستاد مرکز با مسئولین ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران در محل ستاد استان برگزار گردید.ابتدا محمدحسن اصغری مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندرا ن ضمن خیر مقدم گزارشی از اقدامات و فعالیت های صورت گرفته و برنامه های در دست اقدام مطالبی  را بیان کردند.در ادامه هر یک از مدیران ستادی ضمن ارائه برنامه های خود نکاتی را پیرامون ستاد بازسازی عتبات عالیات مطرح کردند.آنگاه سردار شهاب از اقدامات ارزشمند ستاد استان و نقش مردم ولایتمدار مازندران که از استانهای پیشرو و فعال در امر باز سازی اعتاب مقدسه می باشد تقدیر و تشکر نمود و همچنین از محمدحسن اصغری مسئول ستاد را بعنوان مدیری توانمند و خلاق و ارزشی یاد کردند و حضور آقای اصغری را نعمتی برای استان مازندران دانستند و با حضور وی استان مازندران توانسته خوش بدرخشد.او با برنامه ریزی و ساماندهی خوب برنامه ها در سطح کشور صاحب نظر می باشد.در ادامه سردار فرجی مسئول حراست ستاد مرکز مازندران از استانهای در خط مقدم بازسازی اعتاب مقدسه  دانسته و از همه دست اندرکاران ستاد بازسازی عتبات عالیات استان و مسئولین و اعضای ستاد شهرستانها تقدیر و تشکر نمودند و مسئول ستاد استان آقای اصغری را مدیر توانمند و دارای برنامه دانست و از اقدامات او تقدیر و تشکر نمود.

نقش مردم بهنمیر در بازسازی اعتاب مقدسه ستودنی است

امتیاز کاربران

 به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران حجت الاسلام والمسلمین محمدحسن شریف تبار امام جمعه شهر بهنمیر به اتفاق مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات شهر بهنمیر در ستاد بازسازی عتبات عالیات حضور یافتند.

ابتدا محمدحسن اصغری گزارشی از روند بازسازی و برنامه های در دست اقدام مطالبی را بیان کردند و در ادامه به نقش مردم ولایتمدار بهنمیر در امر بازسازی اعتاب مقدسه پرداختند و گفتند نقش مردم بهنمیر در امر بازسازی اعتاب مقدسه ستودنی است.

آنگاه حجت الاسلام والمسیملن محمدحسن شریف تبار ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات خوب و ارزشمند ستاد بازسازی عتبات عالیات به اهمیت و جایگاه اماکن مقدس و نقش معنوی در بین مردم پرداخت و گفت:اعتاب مقدسه به عنوان یکی از ارکان مهم حفظ و گسترش شعائر دین و اشتیاق مردم ناشی از عشق و ارادت به خاندان اهل بیت(ع) است و در دادمه آمادگی خود را جهت هرگونه همکاری اعلام کردند.

جلسه مسئولین ستاد بازسازی عتبات عالیات منطقه 2 در شهرستان قائمشهر برگزار گردید

امتیاز کاربران

 

به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران در نشست مشترک مدیران ستاد بازسازی عتبات عالیات استان و مسئولین شهرهای منطقه 2(آمل-بابل-فریدونکنار-محمودآباد-بابلسر-قائمشهر-سوادکوه شمالی-سوادکوه)در شهرستان قائمشهر برگزار گردید.

ابتدا حجت الاسلام والمسلمین سید محمد شفیع سیدی مسئول امور روحانیون به بیان فلسفه جهان بینی اشاره کردند و به نقل از پیامبر مکرم  اسلام که امت من 3 گروه هستند،گروهی همانند پیامبران فکر می کنند،گروهی همانند ملائک فکر می کنند و گروهی همانند چهارپایانند.

آنهایی که همانند پیامبرانند تفکر الهی دارند که همت آنها دو چیز است 1-بندگی  2-خدمت رسانی

در ادامه محمدحسن اصغری مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان،گزارشی از روند بازسازی اعتاب مقدسه و برنامه های در دست اقدام و در زمینه انتظارات و توقعات از شهرستان ها مطالبی را بیان کردند.

وی در ادامه افزود:مقاومت رزمندگان،آزادگان و تمام ایثارگران دیروز که به عشق و ارادت ائمه معصومین(ع) مقاومت کردند و امروز جمهوری اسلامی ایران با اقتدار تمام از حریم ارزش ها و آرمان های الهی دفاع می کنند.

آنگاه جانشین فرمانده سپاه شهرستان قائمشهر ضمن خیر مقدم و تقدیر و تشکر از اقدامات ارزشمند ستاد بازسازی عتبات عالیات گفت:هر گامی که در این مسیر برداشته می شود برای تقرب به اهل بیت(ع) است و در یک میدان جهادی کار می کنید که اجر مزد آن را ائمه معصومین(ع) پرداخت می کنند.

در پایان هر یک از مسئولین ستاد شهرستان های منطقه 2 نقطه نظراتی را مطرح و مسئولین ستاد استان به بیان برنامه های خود پرداختند.

پرداخت آنلاین نذورات

 

از طریق درگاه امن

 

حدیث روز

رسول خدا صلی الله علیه و آله : أَلدّالُّ عَلَى الْخَيْرِ كَفاعِلِه؛ كسى كه ديگران را به كار نيك راهنمائى كند گـويـا خـود، آن را انـجـام داده اسـت. وسائل الشيعه: ج 11، ص 398

سایت های مرتبط

 

RSS

ذکر ایام هفته

ذکر روزهای هفته

اوقات شرعی

اینماد

 

 

تماس با ما


آدرس:
ساری، خ انقلاب، ساختمان شماره 2 استانداری، طبقه دوم

ایمیل:info[at]mazandatabat[dot]ir

شماره تماس: 01133310322

شماره حساب ها:

49/7878 بانک سپه

1025 بانک ملی