ویدئو

دیدار مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران با معاون خبر صدا وسیمای مرکز مازندران

امتیاز کاربران

به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران محمد حسن اصغری مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان با معاون خبر صدا و سیمای مرکز مازندران دیدار کردند.

ابتدا محمدحسن اصغری مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران با ارائه گزارشی از اقدامات و فعالیت های ستاد،نقش مردم ولایتمدار استان در عرصه بازسازی اعتاب مقدسه و همراهی و همکاری خوب صدا و سیمای مرکز مازندران در این امر خداپسندانه تشکر کردند.

آنگاه آقای فتح الهی معاون خبر صدا و سیمای مرکز مازندران ضمن تقدیر و تشکراز اقدامات خوب ستاد باز سازی عتبات عالیات مازندران بر ضرورت مشارکت همه جانبه در امر بازسازی اعتاب مقدسه تاکید کرد و گفت:مجموعه صدا و سیمای مرکز مازندران خصوصا معاونت خبر در خدمت عاشقان و دلدادگان حسینی(ع) خواهند بود ماهم باید افتخار خدمت را داشته باشیم و از این فرصت معنوی پیش آمده استفاده کنیم.

بازدید مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران از ساخت سازه های اسکان زائرین

امتیاز کاربران

 

 

 

محمدحسن اصغری مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران به همراه تعدادی از مسئولین ستاد از کارگاه ساخت سازه های اسکان بازدید کردند.

 در این بازدید آقای پورقربان مسئول موکب شهرستان های شرق استان(نکا) گزارشی از ساخت سازه های اسکان زائرین و بررسی فنی سازه ها از نظر استحکام،ابعاد نصب دستگاه های سرمایشی و گرمایشی،زمان جهت مونتاژ و دمونتاژ،امکان استفاده از سازه ها در شرایط بحران توضیحاتی ارائه دادند.

 آنگاه محمدحسن اصغری مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان ضمن تقدیر و تشکر آرزوی موفقیت برای همه دست اندر کاران این پروژه داشتند.

 

عشق وعلاقه مردم به اهل بیت(ع) قابل وصف نیست

امتیاز کاربران

 

 

به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران نشست مشترک مدیران ستاد بازسازی عتبات عالیات استان و مسئولین شهرستان های منطقه یک(گلوگاه-بهشهر-نکا-میاندورود-ساری-جویبار و سیمرغ)باحضور امام جمعه شهرستان نکا،فرمانده سپاه شهرستان،مدیرعامل نیروگاه شهید سلیمی نکا و معاون سیاسی امنیتی فرماندار در شهرستان نکا برگزار گردید.

ابتدا محمدزاده مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان ضمن خیر مقدم گزارشی از اقدامات شهرستان در امر جمع آوری نذورات و مشارکت مردم مطالبی را بیان کردند.در ادامه محمدحسن اصغری مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان گزارشی از فعالیت ها ، اقدامات صورت گرفته و برنامه های در دست اقدام ،توقعات و انتظارات از مسئولین ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان ها،نقش مردم ولایتمدار مازندران،عشق و دلدادگی به اهل بیت(ع) و اعتلای فرهنگ اسلامی اشاراتی داشتند.

آنگاه حجت الاسلام والمسلمین لائینی امام جمعه شهرستان نکا ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات خوب ستاد بازسازی عتبات عالیات مازندران گفت:فرصت بازسازی را جدی بگیریم که اگر این فرصت از دست برود قابل بازگشت نبوده و حسرت و پشیمانی نصیب ما خواهد شد.در حال حاضر خیلی از کشورها دوست دارند پروژه ای در اعتاب مقدسه داشته باشند اما امروز این توفیق و سعادت بنام ایرانی ها کما فی سابق ثبت شده است و این آثار برای قرن های آینده باقی می ماند،این فرصت را محترم بشماریم.وی در ادامه افزود:مردم ما اعتقادی هستند عشق و علاقه آنها به اهل بیت(ع) قابل وصف نیست علیرغم مشکلات اقتصادی هجمه های فرهنگی دشمنان مردم همچنان به ترویج ارزشهای اسلامی می پردازند و به بازسازی اعتاب مقدسه نگاه مثبتی دارند.

در ادامه مهندس نعمتی مدیرعامل نیروگاه شهید سلیمی نکا نقش نیروگاه شهید سلیمی نکا در صنعت برق کشور، 8 سال دفاع مقدس و بازسازی اعتاب مقدسه و اربعین حسینی(ع) گفت:کار ما باید همراه با معنویت باشد عشق به خاندان عصمت و ولایت به خصوص اباعبدالله الحسین(ع) و شهدای کربلا قابل توصیف نیست و کسانی که در این راه خیر و زمینه سازی آن قدم برمی دارند خود اجر و پاداش الهی دارد.

سپس آقایان سرهنگ شعبانی فرمانده سپاه شهرستان نکا و علوی معاون سیاسی امنیتی فرمانداری شهرستان ضمن تقدیر و تشکر،با اشاره به  استفاده از ظرفیت ها،شناسایی از ظرفیت ها،جایگاه ما در گام دوم انقلاب،استفاده از ظرفیت جوانان و بانوان مطالبی را بیان کردند.

در این نشست حجت الاسلام والمسلمین سید محمد شفیع سیدی مسئول امور روحانیون ستاد بازسازی عتبات عالیات با روایتی به نقل از پیامبر اسلام از بیان مولا علی(ع) به جایگاه امام حسین(ع) و نشانه مومن مبنی بر اینکه نام او را می شنود گریه می کند اجر و مزد گریه بر امام حسین(ع) و یاران باوفایش بسیار عظیم و بزرگ است و خداوند خود ضامن آن است.

در پایان هر یک از مسئولین ستاد شهرستان های منطقه یک نقطه نظراتی را مطرح کردند و مسئولین ستاد استان به بیان برنامه های خود پرداختند.

 

 

اعزام 5 نفر نیروی فنی تخصصی به سامرا

امتیاز کاربران

به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران 5 نفر نیروی فنی تخصصی سنگ کار و کمک سنگ کار،بنا،جوشکار و آرماتوربند به مدت یک ماه بصورت افتخاری از استان مازندران به سامرا اعزام گردیدند.

محمدحسن اصغری مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران اعلام داشتند این ستاد از بدو تاسیس تاکنون 1336 نفر نیروی فنی تخصصی و خدماتی جهت بازسازی اعتاب مقدسه اعزام نموده و در سال جاری(98) این چهارمین گروه اعزامی می باشد که جهت بازسازی اعزام می شوند.

شایان به ذکر می باشد در سال جاری تاکنون 25 نفر از نیروهای فنی تخصصی و خدماتی جهت بازسازی به اعتاب مقدسه اعزام گردیدند.

اعزام 4 نفر نیروی سنگ کار و کمک سنگ کار به نجف اشرف

امتیاز کاربران

به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران 4 نفر نیروی فنی تخصصی سنگ کار و کمک سنگ کار به مدت یک ماه بصورت افتخاری از استان مازندران به نجف اشرف اعزام گردیدند.

محمدحسن اصغری مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مازندران اعلام داشتند این ستاد از بدو تاسیس تاکنون 1331 نفر نیروی فنی تخصصی و خدماتی جهت بازسازی اعتاب مقدسه اعزام نموده و در سال جاری(98) این دومین گروه اعزامی می باشد که جهت بازسازی اعزام می شوند.

شایان به ذکر می باشد در سال جاری تاکنون 20 نفر از نیروهای فنی تخصصی و خدماتی جهت بازسازی به اعتاب مقدسه اعزام گردیدند.

پرداخت آنلاین نذورات

 

از طریق درگاه امن

 

حدیث روز

امام على (سلام الله علیه) : كانَ رَسولُ اللَّهِ(ص) دائِمَ البِشرِ، سَهلَ الخُلقِ، لَيِّنَ الجانِبِ. پيامبر خدا، همواره خوش رو، خوش خو و نرم خو بود. معانى‌الأخبار - ص 83. حكمت نامه پيامبر اعظم(ص) : ج8- ص22- ح5703

سایت های مرتبط

 

RSS

ذکر ایام هفته

ذکر روزهای هفته

اوقات شرعی

اینماد

 

 

تماس با ما


آدرس:
ساری، خ انقلاب، ساختمان شماره 2 استانداری، طبقه دوم

ایمیل:info[at]mazandatabat[dot]ir

شماره تماس: 01133310322

شماره حساب ها:

49/7878 بانک سپه

1025 بانک ملی